Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem már sohasem fogok...

Úgy érzem már sohasem fogok megbízni a nőkben. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Úgy érzem már sohasem fogok megbízni a nőkben, azok után amiket tettek velem. Pedig minden álmom egy nyugodt, békés, mégis szenvedélyes párkapcsolat.


Egyszerűen már félek komoly kapcsolatba belegondolni. Félek, hogy egy komoly kapcsolatnál még nagyobb csalódások várnának rám. (pl. kiderülne majd hogy a közös gyerek nem is tőlem van, vagy csak szimplán el se jönne az esküvőre)


2012. szept. 8. 19:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

20:00: mobiltelefon és egyéb tárgyak kicsit más mint egy párkapcsolat. Mobilt gyakran cserélsz például az innovációs fejlődés miatt.

Mosógépet stb. pedig alkalmanként lecseréled, mert elromlik. Ezeket nagyrészt ilyenekre gyártják mert fogyasztói társadalomban élünk. Milyen érdekes hogy amerikában van egy tűzoltóság ahol több mint 90 éve ugyanaz a villanyizzó ég. Ami nem a véletlen műve, ha akarják megtudnák csinálni a tárgyakat hosszabb élettartamra is, csak abban nekik hol a biznisz?


Egyébként én is remélem, hogy majd fogok találkozni egy ilyen lánytól. De most ott tartok hogy gyomorgörcsöm van, ha kapcsolatra gondolok. És talán "rendes kinézetű" lányokban már soha sem fogok megbízni.


Lehet hogy a plázacicák hűségesebbek és őszinték? Elképzelhető, elvégre az életben van egy nagy adag irónia.

2012. szept. 8. 21:08
 12/20 A kérdező kommentje:
20:28: az biztos. elsősorban a valamire való lányokra értendő, hiszen a pasi kezdeményez, úgyhogy őket elkapkodják hamar. És maradnak a többiek...
2012. szept. 8. 21:11
 13/20 anonim ***** válasza:
Idézném a Maverick című filmet: "Akkor higgy egy nőnek, mikor ló legel a sírján!"
2012. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Eddig én is minden barátnőm után azt gondoltam, hogy nem tudok majd újra bízni valakiben ennyire...aha, persze:D Nem aggódom, mert egyszer csak jön majd az igazi:)
2012. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%
Nézd kérdező. Ha nem akarsz kapcsolatot, akkor ne ismerkedj és a többi le van sajnálva. De most mit picsogsz itt? Az életben mindekit átvertek legalább egyszer, mégsem áll meg a világ. Az ember alapvetően egy társas lény és szüksége van társra. Lehet panaszkodni az úristennél, miért van az, hogy a szomszéd pistike már 1 évesen együtt homokozik a szomszéd évikével és 120 éves korukig együtt élnek aztán boldogan, míg másnak egy nap boldogság se jut. Ha nem akarsz kapcsolatot, akkor ne kezd kapcsolatba, ha meg igen, akkor viseld el a vele járó nehézségeket. Nem tart a fejedhez senki se pisztolyt, hogy legyen csajod mostazonnal. De az ilyen picsogásnak semmi értelme nincsen.
2012. szept. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

A fogyasztásról:a Tungsram izzót direkt rontották, mert sokáig tartott.

A kapcsolatokról: régen sem volt másképp. Nem ismered talán a dalt, hogy az asszony ingatag, úgy hajlik, mint a nád...

Mi ebből a tanulság?

Egy kapcsolaton dolgozni kell. Nem elég meghódítani egy nőt, meg is kell tartani.

Ne ijedj meg, ez nem is olyan macerás. Néha egy virág, vagy " szeretlek husi", ne felejtsd el a szülinapját, az ágyban lásd el a baját, őgy ahogy Ő szereti, ilyesmik.

A gyerekről meg: egy anya száz apa...

Hogy megvígasztaljalak Izrael államnál (betelepüléskor)

a zsidóság igazolása az anya származása. Az apa nem számít, mert az sosem tuti...

Ne szívd ennyire mellre...

Esetleg olvass párkapcsolatokról szóló könyveket: a férfiak a marsról jöttek, a nők a vénuszról. Vagy : mért értjük félre egymást.

A fejlődés fájdalommal jár és most fejlődhetsz.

Ja és mint már írták, üdv a klubban...

2012. szept. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Nagy vagy tzolko!

Még hozzáteszem, hogy megvan a gyógyszer, ha valami ér: Jég dupla whiskyvel... Egy, hogy jó napod legyen...

2012. szept. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem meg vannak olyan nők, akik a férfiakkal vannak így. Amúgy jól gondolod: soha senkiben nem szabad megbízni.

18/L

2012. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én meg a férfiakban nem bízom 100%!

3 barátom volt, abból 2 megcsalt.:)

2012. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

és így mi lesz a terveiddel? a házassággal és családalapítással? (már ha voltak ilyen terveid...)


én pl. ezeket is féltem.

2012. szept. 9. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!