Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el a helyzetet?

Hogyan fogadjam el a helyzetet?

Figyelt kérdés
Apám márciusban meghalt,anyám meg van vkije.Azt tervezik h a faszi ide költözik de se nekem se a tesómnak nem tetszik ez az ötlet.
2012. szept. 8. 19:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, hogy milyen körülmények voltak otthon nálatok, amíg édesapátok élt, de az anyukátok felnőtt nő.

Durva, de az élet nem áll meg amiatt, mert valaki meghal.

Van aki előbb, van aki utóbb lép túl egy szerettének az elvesztésén.


Nem azt mondom, hogy örüljetek a dolognak, de tartsátok tiszteletben az édesanyátok döntését.

Ha ő boldog, akkor legyen is az. Nem kell örökké szenvednie.

2012. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én szeretem ezt a pasast.Pár hónap alatt többet foglalkozott velem mint az apám 17 év alatt.Örülök neki,hogy anya boldog,csak nekem ez egy kicsit gyorsnak tűnik.
2012. szept. 8. 20:08
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, látod!

Emiatt akar édesanyátok összeköltözni vele.

Gondolom az édesapád anyukáddal is annyit törődött, mint veletek!

Ettől a fickótól pedig ezt mind megkapja és ti is!


Szerintem örüljetek neki, hogy lesz egy új "apukátok". :))

2012. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

17 évig apa nélkül éltem most már nem kell.

Meg amúgy sem fogja az apámat játszani mert anya megmondta,hogy az ő gyerekeinek senki nem parancsol rajta kívül :D

2012. szept. 8. 20:15
 5/16 anonim ***** válasza:
31%

Én mint férfi biztos hogy nem tűrném meg a házban a hapsit, be sem engedném az ajtón

Arra nem gondoltál hogy be akarja nyalni magát a hapsi nálad/tok, és persze kedveled hisz elmondásod szerint apukád nem nagyon fordított rád elég időt, emiatt is húzhat a szíved az "új" ember felé.

20/F

2012. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A bátyám 21 éves nagyon nem akarja beengedni.Ha benyalna akkor sem lenne semmi haszna belőle mert semmilyen tulajdon jogot nem kap.Mindig mondja anyának h mennyire megkedvelt engem mert neki csak egy fia van.Holnap is pl egy kisebb bulit rendez nekem névnapom alkalmából.
2012. szept. 8. 20:29
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

Még alig hűlt ki apád,ez nagyon korai még. Legalább is az összeköltözés. Gyanús ez a nagy benyalás is!

Anyukád tartsa vele a kapcsolatot,ha akarja,de a pasi ne költözzön hozzátok még. Előbb ismerjétek meg alaposabban.

2012. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanácsos enyire gyorsan ösze költözni bármilyen kedves.Elég lenne csak ha alkalom adtán ott hétvégézne nálatok,igy szép lassan ki ismernétek.
2012. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt még nem tudják h mikor költözik csak h majd fog.A bátyám annyit kért h min. 1 év után költözzön ide.
2012. szept. 8. 20:58
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagy te és a tesód, 17 és 21 évesen.

Ti már lassan kirepültök, anyád meg egyedül maradjon?

Nektek már csak 1-2 évet kell otthon töltenetek, anyátoknak viszont az egész hátralévő életére gondolnia kell.


Ha miattatok elhagyná a pasit, és látnátok, hogy szomorú, akkor tükörbe tudnátok nézni? Hátbaveregetnétek egymást a tesóddal?


Anyátoknak is van magánélete. Tartsátok tiszteletben.

2012. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!