Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem nem akar dolgozni...

A feleségem nem akar dolgozni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan három éve nem hajlandó elmenni dolgozni. Az anyósom nyugdíjából és az én fizetésemből élünk.Lelépni nem szeretnék mert szeretem meg amúgy sem tudnék egyedül megélni,valami albérletben.

Beszéltem vele már róla szép szóval ,veszekedve kérve,fenyegetőzve de semmi....


2012. szept. 8. 21:42
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
77%

Pedig, ha a szép szó nem használ....


Amúgy van valami végzettsége? Mit csinál egész nap? Nem unja magát?

2012. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
80%
3 év??? az nagyon sok .. főleg ha van vmi végzettsége ,esetleg nyelvtudás, mennyi idős a feleséged? mit mond miért nem megy dolgozni ?
2012. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
86%

Nem irigyellek! Anyám is ezt csinálta, csak 7 évig. Mondván ő diplomásan nem megy el ide meg oda. Fent hordta az orrát.

Adj ultimátumot! Ne otthon meregesse a valagát! Ne légy olyan mafla, mint apám. Anyám egy idő után unalmában már piálgatni is elkezdett.

2012. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
64%

Én így éltem 7 évig ezelőtt 15 éve.Félholtra dolgoztam magam,idegbeteg alkoholista lettem(akkor).

Nem tudom,mit tehetnél :(

2012. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
74%
Amikor megismerted akkor dolgozott? Vagy akkor is ilyen (mondjuk ki) lusta ember volt már? Ha akkor is ilyen volt akkor miért maradtál vele? Tudtad hogy büdös neki a munka! Ha akkor nem volt ilyen akkor mikor kezdett el ilyen lenni, minek a hatására? Talán gyereknevelés vagy esetleg más?
2012. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
26%
Tanácsot nem tudok adni, de három éve már nekem sincs kedvem melózni. A minimál bérért, meg felkelni sem érdemes.
2012. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:

Ja tényleg azt nem írtam.

Reggel 9-10 közt felkel.(én 5-kor kellek).Majd interneten lóg egész nap (ingyenes játékok,turó rudi,kávés) vagy mit tudom én mindig újabb és újabb játékok indulnak.És ez eltart úgy éjjel kettőig és akkor lefekszik. Persze mikor hazajövök a munkából velem is foglalkozik (kaja ,beszélgetés,tv).

Már nincs veszekedés letettem róla,hogy fog egyáltalán munkát keresni az eladói munkakőrében.

2012. szept. 8. 22:02
 8/60 anonim ***** válasza:
89%

"A minimál bérért, meg felkelni sem érdemes."


Mert az általunk állítólag szeretett személy (társ, szülők stb.) nyakán élni sokkal érdemesebb, na persze... Még ha minimálbéres is a meló, ezzel nekik segítesz (mert adsz is bele valamit a közösbe, nem csak elveszel).

2012. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy hány éves? Egésznap a gépen játszik??? Nem hiszem el!

Ennyi erővel a munkát is kereshetné hajnal kettőig. Rengeteg oldal van amin álláshirdetést találhatna. Expressz, jofogás, aprod, topapro. 3 éve játszik az interneten?? Én a helyedben, nem fizetném az internetet, te azért dolgozol nap mint nap, hogy fizetni tudd, ő meg lelkiismeret furdalás nélkül játszik egésznap ....

2012. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
Nem nem így ismertem meg 10 éve még dolgozott.Most már 43 éves és nincs nyelvvizsgája.Én csak attól félek mi lesz ha ne adj Isten meghal az anyósom és itt maradunk kettesben.
2012. szept. 8. 22:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!