Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem nem akar dolgozni...

A feleségem nem akar dolgozni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan három éve nem hajlandó elmenni dolgozni. Az anyósom nyugdíjából és az én fizetésemből élünk.Lelépni nem szeretnék mert szeretem meg amúgy sem tudnék egyedül megélni,valami albérletben.

Beszéltem vele már róla szép szóval ,veszekedve kérve,fenyegetőzve de semmi....


2012. szept. 8. 21:42
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
82%
Akkor majd vegetáltok egy fizetésből...
2012. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
57%

1. Miért nem akar elmenni dolgozni?

2. Előtte hogy volt?

3. Mióta ismered, hány éves, Ti hány éve vagytok együtt, ismeretség előtt fenntartotta magát?

2012. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
73%
8-as alapján: beteg! Szenvedélybeteg, internetfüggő. Kérj segítséget! Menj el egy 12 lépéses csoportba!
2012. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
34%

"nincs nyelvvizsgája"

Nem is fog,így nagyon rendes munkát találni,miután ez olyan alap dolog,hogy legyen nyelv vizsgád,de ennek ellenére szívesen látják gyárakban.Valamit tenned kell ,mert ez,így nem mehet tovább,az utcán fogsz kikötni.Mond meg neki,hogy ha nem megy dolgozni,akkor le kell mondania az internetről.Gondolom ezt nem fogja elhinni,de nem is baj majd megtapasztalja(mert ugye lemondasz az internetről és nem is panaszkodhat,hogy nem szóltál,mert szóltál),ha meg elkezd ugatni vagy ütögetni vagy valami,akkor látszik,hogy valójában mennyire szeret..találsz te jobb nőt is

2012. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
79%

Reggel 9-től éjjel 2-ig a netezés megy? Ez bizony függőség, nem érdemes szépíteni.

Az egyetlen dolog amit tehetsz az az ha szépen felvázolod neki a lehetőségeket:

1. leteszi a billentyűzetet és elmegy szakemberhez majd ha a függőséget már kezelték akkor elkezd munkát keresni (a szakember azért megkerülhetetlen ebben az esetben mert munkát is túlnyomórészt neten lehet keresni és meg kell tanulnia úgy netezni hogy az ne "szippantsa be" őt órákra), vagy

2. te szépen fogod a cuccodat és elköltözöl (írod hogy nem tudnál megélni albérletben egyedül, szerintem ebben az igavonó b@rom szerepben meg még annyira se lehet megélni mindent - anyagiakat és lelki dolgokat - összevetve)

2012. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
73%
Erőszakkal az a baj,hogy sehogy se lehet rávenni mert ahogy leírtad csökönyös mint egy szamár.Sajnálom,hogy ezt kell mondanom,de tudnod kell,hogy csak akkor fog magával kezdeni valamit ha az anyós elhuny,vagy ha Te elveszted az állasod.
2012. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
63%
Ne mondj neki semmit.Vegyél ki egy nap szabadságot úgy hogy ne tudjon róla,keltsd fel reggel 6 órakor mondd meg neki hogy öltözzön fel kézenfogod és elviszed munkát keresni.Sajnos nem lesz egyszerű találni de noszogatni kell mert annak nem lesz jó vége .Magyarázd el neki hogy a túró rudi nem ingyen van meg az internet sem úgyhogy ha akarja ezt is meg azt is akkor bizony meg kell rá teremteni az anyagiakat!!!
2012. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
71%
Anyám is ilyen. Nem látom már évek óta a dolgozni akarást. Mindig itthon van. Még ha a lakás patyolat tiszta lenne, és nem lenne ennyi pókháló, egy szót nem szólnék. De így. Baromira irritál, nem tudom hogy nem unja magát itthon. Apám néha kiveri a hisztit, de nem értem miért nem erőszakosabb. Mondjuk olyankor meg mindig elkezdenek veszekedni...
2012. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
38%
Majd az epilepszia elveszi a kedvét.Hogy tud valaki ennyit gépezni?Bocs,hogy ezt mondom,de szerintem már nem is szeret annyira csak kihasznál
2012. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim válasza:
76%
Látom valakinek/valakiknek az a szórakozása,hogy még a jó válaszokat is lepontozza,pedig szerintem jókat mondanak itt a legtöbbet.Ez tényleg függőségnek tűnik,de ha meghalja,hogy szakemberez akarod vinni szerintem rögtön ellenkezni kezd
2012. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!