Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem nem akar dolgozni...

A feleségem nem akar dolgozni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan három éve nem hajlandó elmenni dolgozni. Az anyósom nyugdíjából és az én fizetésemből élünk.Lelépni nem szeretnék mert szeretem meg amúgy sem tudnék egyedül megélni,valami albérletben.

Beszéltem vele már róla szép szóval ,veszekedve kérve,fenyegetőzve de semmi....


2012. szept. 8. 21:42
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
Több, mint egy éve írtad ki a kérdést. Azóta semmi nem változott?
2013. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
Pedig eladóként nagyon könnyű állást találni a legtöbb városban. (Legalábbis felénk.) Nyomtass ki neki állásokat (www.afsz.hu) és beszélj vele arról, hogy neked milyen hatalmas segítség lenne, ha dolgozna. Hogy az anyósod nem él örökké, és te sem fogod a végtelenségig bírni azt, hogy egyedül kell eltartanod őt. Ha végképp nem segít semmi, néhány napra költözz el egy baráthoz, vagy valamelyik rokonodhoz. Ha akkor se esik le neki, hogy emiatt elveszíthet, nem érdemes tovább próbálkoznod.
2013. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
52: Eladósághoz kereskedelmi végzettség kell, nem vesznek fel szakképzetleneket, amikor ők is tömött sorokban keresnek munkát...
2013. okt. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
50: A nőé a lakás.
2013. okt. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
Én azt vettem ki a kérdező egyik válaszából, hogy a neje szakképzett eladó.
2013. okt. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:
2015 van semmi nem változott még mindig hárman élünk együtt. A feleségem nem dolgozik "csak" itthon végzi a házimunkát. Most már keresek annyit,hogy elköltözhetnék de persze nem akarok mert már belenyugodtam ,hogy nem dolgozik és csak néha egy egy veszekedésnél kerül szoba mert egyébként tabu a téma.
2015. jan. 10. 15:34
 57/60 anonim ***** válasza:
Kérdező, költözz el. Magad miatt. Ha bármi történik veled, és kevesebb lesz a fizetésed, vagy megszűnik a munkád, mit csinálsz? Egyedül legalább tudsz félretenni és még arra is van esélyed, hogy találj egy normális párt magadnak. Sajnos a feleséged nem fog megváltozni, ha mindent ráhagysz. Felesleges a veszekedés, csak veszekedtek, de nincs következmény. Költözz el! Ha észbe kap, észbe kap, ha meg nem, mit vesztettél?
2015. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:

2017 van rájöttem,hogy ez egy betegség a feleségemnél.

Állandó kézmosás és senki nem nyúlhat hozzá (pl az egérhez) Játékok a számítógépen továbbra is pörögnek.

De dolgozni továbbra sem akar. Úgy élünk mint öreg nyugdíjasok. Soha nem megyünk sehova. Hétvége tévénézéssel telik. Én nézem a focit játszok a playstational míg ő mellettem ül pár méterre a másik szobában a számítógépe mellett. Tanácsotok ellenére nem hagytam el. Ennyi ....végül is ez már nem kérdés csak elmondtam és ez jó volt nekem.

2017. márc. 9. 22:27
 59/60 anonim ***** válasza:

A lakás akkor is az övéké, ahol Teneked azért elég jó, hogy spórolsz egy havi lakásbérlés árát - ahogy írtad, ki sem tudnál fizetni egy bérlakást.

Tehát még mindig sokkal jobban jössz ki anyagilag, mintha nem lenne feleséged, akinek lakása van.

Szóval egál.

2017. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Hát sajnállak, hogy neked ez megfelel. De mivel beletörődtél, megérdemled a sorsod.
2017. márc. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!