Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem nem akar dolgozni...

A feleségem nem akar dolgozni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan három éve nem hajlandó elmenni dolgozni. Az anyósom nyugdíjából és az én fizetésemből élünk.Lelépni nem szeretnék mert szeretem meg amúgy sem tudnék egyedül megélni,valami albérletben.

Beszéltem vele már róla szép szóval ,veszekedve kérve,fenyegetőzve de semmi....


2012. szept. 8. 21:42
1 2 3 4 5 6
 41/60 Pötyös Panni ***** válasza:
9%
Honnan tudod hogy egész nap játszik? Mikor te állítólag dolgozol...Amúgy meg azt csinál otthon amit akar! Kérdezz meg szakembert,ügyvédet vagy bárki mást. Mind ezt fogja mondani.Remélem mielőbb utcára raknak téged mert rajtuk kívül más nem viselné el azt hogy terrorizálod őket!
2012. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
84%
Ejnye, Panni, hogy lehet valaki ilyen elragadó névvel ekkora kis méregzsák? Vegyél be egy Algoflex-M-et, és nyugodj meg.
2012. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
80%
Én sem dolgozok már 3 éve, csak közmunkán, mert nem találok mást. :( De az idén is 8 hónapot dolgoztam. Sajnos a mai világban nagyon nehéz munkát találni. De ha ő is elmenne közmunkára akkor legalább pár hónapot dolgozna egy évben és amikor nem dolgozik akkor kapná a segélyt, ami csak 22.800 Ft, de az is valami.
2012. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
93%

Ennél a Panninál valami nagyon nincs jól összerakva.:D

Hogy is lehet ilyen gonosz a férj, hogy megkéri a feleségét, hogy dolgozzon ő is? A szívtelenje!:D Megfosztaná attól, hogy minden nap 9-10-ig hemperegjen, amíg ő 5-kor kel és dolgozik, hogy a feleségét is eltartja?Ugye, Panni?:D


Kérdező! Mindenképp tudasd a feleségeddel, hogy szedje össze magát, s kezdjen a játék helyett munkát is keresni.

Elhiszem, hogy nem minden munka leányálom, s nem fizetnek százezreket, de ha enni is akar, akkor tegyen érte.

Kíváncsi lennék, ha nem lennél miből élne? Az anyja nyugdíjából ketten?

2012. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 szundimano válasza:
91%

Ezt a problémát több fronton kellenne kezelni!

Nem szeretet dolgozni? Na az baj! Mert én pl... az az ember voltam mindig aki meghülyűlt ,ha nem dolgozhatott.A kisebbel pl. nem bírtam ki itthon a 2 évet...pedig,ha visszamnetem dolgozni...jelentősen kevesebbet kaptam fizetést!

Eladó volt? Munkakeresés? 3 szakos tanári diplomával... árúbeszerzői közgazdasági gimi... 3 nyelv... És mondjam meddig kerestem állást? 9 hónap! "Csak" számitógépes adatkezelő lettem egy francia cégben... ahol a nőket látványosan alúlbérezik...nekem...kb 56.000ft a fizetésem átszámolva. De valahol el kellett helyezkedjek...hisz elváltam és itt a két gyerek.Volt egy pont amikor ...már takaritást akartam vállalni....elküldtek....mert diplomás ilyet nem vállalhat.Titkárnőnek sem vettek fel,mert az egyik helyen a tulajdonos... azt mondta szemembe,hogy ő szégyelne annyi bérezést adni...és ranglétrán maga alatt tudni...akinek ennyi diplomája van. (Ez speciel....az én helyzetemen nem segitett semmit)

Függőség! Bizony a feleséged komoly függő.Ennek pedig oka van. Kompenzál! De mit is kompenzál valójában?Erre kell rájönni! Ha makacs....akkor magamra ismertem benne.

Szóval....van egy rossz hírem! Ha ő nem akar talpra állni... viheted akárhova ... telenyomják gyógyszerekkel! Kell egy impulzus! Nem....semmi szín alatt...zsarolás....internet kikötéssel! Azt ő kell magától elhagyja.

Lehet,ha magára szorúlna,vagyis egy időre egyedűl maradna....3-4 hónap... akkor ugrana a majom a vízbe!


Nem tudok okosakat tanácsolni! De át kell értékelni a kapcsolatotokat! ....mi vezetett idáig....és mi a megoldás! Beszéltesd sokat....mert van egy olyan érzésem,hogy valamit elnyom magában...ha csak játszik,mert az egy monoton tevékenység...vagy sikerélményt keres! Tegyen el befőtteket,savanyúságot....süssön tésztákat! Segitsen a szomszédoknak a gyerekére vigázni....minimális pénzért! Hasznossá tenné magát! Lehet ...felszakad így benne valami... amit eddig rejtegetett!


Szoritok...és sajnálom,hogy eddig fajúlt!


U.I. Nem is merem megkérdezni,hogy szexuális kapcsolatotok mennyire működik még ?!

2012. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:

En csak a sajat tapasztalatomat tudom leirni.


A felesegemet 11 ev utan akkor tudtam elkuldeni melozni, amikor lebukott, hogy otthon mas pasival erotikus chat-eket irkalnak egymasnak. Eloszor mondtam, hogy elvalok, aztan meg hogy menjen el dolgozni. 3 heten belul lett munkaja...

2013. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
67%

Apukám sokáig csesztette anyukámat (55 éves volt akkor anyum, 59 évesen ment nyugdíjba), hogy nem akar dolgozni, lusta mint a föld. Anyum rengeteg helyre beadta az önéletrajzát, járt a munkaügyibe, böngészte az újságokat, az internetet, érdeklődött az ismerősöknél, de semmi.

Persze a család látta, hogy anyu tényleg munkát keres, a kivüállók meg csak azt tudták, amit apum mondott...hogy költi a pénzt, internetezik és eljár "sétálgatni"...


Ne haragudj de én megkérdezném a feleséged is, kíváncsi vagyok az ő szemszögéből a sztorira.

2013. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:

Nem akar, vagy nem képes (pl. beteg)?


Mivel úgy látszik, hogy eléggé betesen össze vagytok nőve, nincs mit válaszolni. Ő eltartatja magát veled, te görizel, mégis te vagy az, aki attól félsz, hogy nélküle nem tudsz megélni...Ez van, ezt választottad. Élj vele, ha nem vagy képes nélküle élni.

2013. jún. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
8%
Addig meg van mit ennie a te penzedbol nemfog elmenni dolgozni. Kenyszeritsd ra ne adj neki egy forintotse.
2013. jún. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
En 25 évesen lassan 2 éve heti 3 napon 12 orazok 2 napon meg 8 oraba dolgozom(akkor nem kell mennem a fusi 4 oras melomba) . Diplomas vagyok de portan dolgozom + 4 oraban idos not pátyolgatok ami szintén nem királylánynak valo munka. A kettovel megvan havi 100. Ez az ország szégyene,hogy ennyi munkával ennyit lehet keresni. Az viszont hogy a feleseged nem akar dolgozni es ezt te tűröd a Ti szégyenetek. Èn sem arrol álmodtam hogy egy 88 éves embert mosok ki a fekáliábol. 43 evesen k..rva gyorsan elkell helyezkednie egy biztos helyre mert lassan kioregszik es 50 evesen ha akarna se tudna majd elhelyezkedni.Pedig onnantol szamolva is lesz még 15 ev a nyugdijig! A helyedben reggel mikor elmesz kivennem a biztositekot hogy ne legyen egesz nap áram a lakásban.
2013. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!