Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrit a lelkiismeret furdalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrit a lelkiismeret furdalás! Kérem valaki irjon! 10éve vagyik házas. Van egy 8 éves fiunk. A férjem külföldön dolgozik 7éve. Havonta jér haza.2évvel ezelött megcsaltm és most gyötör a lelkiismere furdalás. Elmondjam neki hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés
nagyon félek hogy elhagy!!! szükségem volt valakire aki megvigasztal és megért.tudom nem igy kellet volna de nagyon ki voltam lelkileg és érzelmileg mert rossz hirt kaptam a fiamrol. és a férjem már megint nem volt itthon.
2010. aug. 15. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Sztem ne.
2010. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem se....
2010. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem sem kéne...ha rövid időn belül nem mondtad el,mostmár ne tedd!
2010. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Döntsd el, hogy melyiket tudnád jobban elviselni, a bűntudatot, vagy hogy valószínűleg elhagy a férjed. A távolság köztetek és a rossz hír a fiadról pedig magyarázat, de nem mentség a dologra... Mindemellett én megértelek.
2010. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
36%
szerintem se ... csak nehogy ö is olvassa ezta kérdést és magára ismerjen :D
2010. aug. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

a lelkiismeret az örökké fog fájni, de a legjobban az fog ha az arcát meglátod, mennyire beletiportál a lelkébe ezzel...

de ki tudja, és ha ö is megcsalt?


de komolyra fordítva.

minden ember más, de az igazság mindig jobb.

2010. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

mindegy elmondod-e


igyis-úgyis megcsaltad


nem azért van a lelkiismeretfurdalás, mert nem mondtad el.

2010. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
Ne! Neked könnyebb lenne, de ne okozz neki fájdalmat, szegénynek. Nehéz neki is, nem lenne aztán eg ynyugodt perce. Tönkre tennéd a kapcsolatotokat. Nem azért vállalta ezeket a nehéz éveket, hoyg végül meg szétmenjetek, hanem kettőtökért. a furdalás ne gyötörjön, természetes, hogy vannak testi igényeid. De ne bántsd őt meg ezzel. Viszont ez nem mehet így tovább! Mondd meg, hogy haza kell jönnie, vagy kimentek ti is vele, mert nem bírod már! De meg ne mond, akár milyen izgatott beszélgetésben sem, ami történt. Ez a te dolgod, ne bántsd meg vele. Elhagyna.Nagyon rosszul esne neki. H a nem hagyna el azonnal, akkor is megmérgezné a távol töltött időt, hogy rajtad rágódna örökké, talán épp most csalod újra. Nem bírná. Nem ezt érdemli.Változtassatok! Elég volt külön. Más is lehet, hoyg megtette volna amit te. De ne bántsd a férjedet ezzel.
2010. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a férjed, hogy elmond-e neki:)
2010. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elhagynálak, gyerek ide-oda.
2010. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!