Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz ebből még normális...

Lesz ebből még normális kapcsolat? 10 év után megcsaltam a férjem.

Figyelt kérdés

Nem vagyok félrelépő típus,de most eljutottam oda,hogy megtettem,mert a férjem szó szerint elhanyagolt,igaz akaratán kívül tette.Az a helyzet nem lett nálunk család,pedig a lombikkal is többször próbálkoztunk,sikertelenül.Elkeseredésünkbe felhagytunk próbálkozással,és a férjem unszolására építkezésbe kezdtünk.Persze itt is adódtak anyagi gondok,de a házunk elkészült.Szinte "egyedül"laktam bent,mert az anyagiak miatt a páromnak külföldön kellett dolgozni.Nagyon keveset volt itthon,és ha nem is dolgozott sem velem volt,mert mindig valakinek segített(pl.szülők,haverok).Ez így ment évekig.Eleinte sokat sírtam emiatt,de aztán megszoktam.Ekkor lépett be a harmadik az életünkbe,akit én megszerettem,és elmondtam a férjemnek,hogy válni akarok.Erre a férjem úgy reagált,hogy elkezdte magát hibáztatni a történtek miatt,és könyörgött,hogy maradjunk együtt.Ez így ment sokáig,és teljes lelkiismeret furdalást okozva nekem,azért is,mert nála volt gond,amiért nem lett családunk évekig.Éreztem ha elhagyom teljesen összeomlik,de közben vonzott nagyon a másik férfi,aki önzetlenül szeret,talán a mai napig is.Odáig jutottunk,hogy a férjem idegileg kikészült és kórházba került.Akkor elhatároztam,hogy akármilyen nehéz is,nem hagyom,hogy a férjem ilyen állapotban kerüljön,ezért szakítottam a másikkal és elhatároztam,hogy bármi áron is, a férjemmel maradok.Így is lett,és pár hétre rá megtudtam,hogy terhes lettem a másiktól.A férjem elfogad így is,csak nem tudom,hogy a babát is szeretni fogja-e,úgy mint a saját gyermekét.Hozzáteszem a másik férfi is sejti,hogy ő a gyermekem apja,mert ismerte az előzményeket.

Sokszor elkeseredem,hogy jól döntöttem-e,mert a férjemet a testvérem gyerekei sem szeretik már,mert mindenért rájuk szól,és ez az egész családom szemét bántja,olyan szintig fajult a dolog.És sokszor eszembe jut,hogy milyen lesz a kicsivel ha megszületik.

Visszatérve,a külföldi munkáját ott hagyta,az új házunkat bérbe adtuk,mert a hitelt fizetni kell továbbra is,és nem lenne miből.A szülőknél lakunk most,akik nehezen tolerálják a viselkedését(főleg az unokák miatt),pedig nagyon védték a férjemet mindig.Teljesen megváltozott minden körülöttünk,és nem tudom jól döntöttem-e.Ez minden nap eszembe jut.Azért is,mert én veszélyeztetett kismama vagyok,és ő meg mindennap erőlteti a szexet,én meg féltem a picit.Ez is probléma,de itt is engedek az akaratának.


2009. júl. 6. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak megbántani,de szerintem nem.Előbb v utóbb ki fog dőlni a liszt.Ezzel a tudattal a férjed sem fogja örökké bírni,pláne veszekedésnél fogja a fejedhez vágni,ha nem is most majd később.Bár szerintem soha nem is szeretted igazán,ha ezt tetted.
2009. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Mekkora egy szemét utolsó k*urva vagy! A férjed fizeti majd másnak az ivadékát mi? Fogadok válás után az összes pénzt lekopasztod a férjedről, mert hogy együtt nem fogtok maradni az biztos!
2009. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem lehet még, ahogy olvastam eléggé elszántan küzdesz,hogy rendbe jöjjön a házasságotok. Ezt helyesnek tartom. Én a családommal leülnék és beszélnék,hogy legyenek türelemmel a férjed iránt, ha régebben kedvelték,akkor nem lesz nehéz. A férjemmel is beszélnék, hogy ő is viselkedjen kicsit normálisabban az unokákkal...stb...ha igazán fontos neki,megpróbál majd a régi lenni.....akibe beleszerettél egykor.

Végülis a férjed spermái életképtelenek? Mert úgy vettem ki....de azért csináltatnék (ha megszületik a baba) genetikát, ki tudja, hátha mégis ő hozta össze....sose lehet tudni :P

Mindenesetre kívánom tiszta szívből,hogy rendeződjenek a magánéleti problémák.

2009. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Válj el minél előbb és a férjed mondjon le a gyerekről. Előbb-utóbb úgy is el fogtok válni. Akármilyen is a házasságod, ez gerinctelen dolog volt, amit tettél. Most vállald a következményeket. A férjedet mindenképpen hagyd ott, mert így is úgy is szenvedni fog. Ha vele maradsz, akkor a gyerekednek lesz a legrosszabb, aztán a férjednek, de te is benne leszel az első háromban. Szedd össze magad, és vállald a tetteid következményeit!
2009. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

elöször is nem kéne igy leugatni a kéRdeöt,aki valoszinüleg pocsékul érzi magät.hät könyörgöm mindenkinek!!!!!!!ezaz oldal ezért van hogy segotsük a mäsikat és tanäcsokkal lässul el,még akkor is ha hülye volt!probäljunk meg segiteni ezen az oldalon,nem pedig lehurrogni a mäsikat,hiszen ezzel nem segitünk!vagy akkor töröld a regsizträciodat(minden "kedves" välaszadonak szol).

na kedves kéRdezö:

tudd hogy tény butasägot csinältäl..nem vagyok megscaläs hive énsem egyältalän,de nem 1 nö cslaja eg a férjét elhanyagoläs miatt,vagy mert évekig nem törödik vele a pärja,és mäshoz menekül.ha ezt tetted,legaläbb védekeztél volna.de.ha mär ez a helyzet van.adj idöt a férjednek,pär hetet,gondolja ät valoban mit akar igy,ezekutän.egy jo sztory:

a barätomnak a bätyjänak van egy felesége..együtt vannak 9 éve.4 év utän összehäzasodtak.majd a pasi megcsalta csak egy csokkal,és sirva ment haza a diszkobol éS mondta el a feleségnek..majd ö megbocsäjtott,de visszacsalt,szexel is.a läny terhes lett.a babät elvetetni nem akarta,de elmondta a pasinak ö is hogy mit tett.a pasi kirugta a cuccaival együtt..majd visszafogadta,hogy elfogadja gyerekkel együtt.a "kislänyuk" most 2 éves mult.szereti a pasi is nagyon,ugy neveli mintha a sajätja lenne.de nem lehet könynü neki gondolom.és nagy erö kell ahhoz hogy igy välalljon téged a gyerekkel.ha szeretitek egymäst,beszéljétek meg,és tartsätok mega picit(mégha kicsit morbidnak is hangzik,és neveljéTek együtt fel,boldogsägban).de tény ha a gyerek felnö,és megtudja az igazat ,magäba lesz omolva.ez biztos.és a férjed is .nem lennék a helyzetedben ez tény.a babät nem akarod elvetetni?vagy akkor tarts meg,de hagyd el a féRjedet,és élj együtt az apäval..sztem ez lenne a legjobb megoldäs.mit gondolsz?:(

2009. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
15:53 as vagyok.méG annyi hogy ha azzal törödsz hogy a férjed összerooppan ebbe,és nem lépsz,akkor a gyereked élete is tönkremehet ha késöbb megtudja ezt az egészet.tudod mi lenne a tiszta?3 an leülni..lehet furcsa,de 3 an nektek...valamire jutni.:(..nem?közösen összedugni a fejeteket és kiötleni a jot.ha a szeretöt..akitöl van a kicsi szereted,és a päroddal mär csak sajnälatbol vagy,akkor hagyd el.de ha öt szereted,és mästol összejött a pici sajnos,akkor neveljétek a férjeddel!
2009. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Én nem foglak leugatni, bár nem vagyok a megcsalás híve. De! Mindenhez két ember kell, tehát nem egyedül te rontottad el! Igen, elhanyagolt a férjed, te pedig másfelé kacsintgattál... Két barátnőm is van így, csak ők nem terhesek. Nem ítélem el őket sem, bár én nem tudnék így élni...

A kérdés: szereted azt akitől teherbe estél vagy csak pótlék volt? Ha igen, válj el és éljetek hármasban boldogan!!! És ne szexszelj a férjeddel, mert veszélyeztetett terhesként tilos!!! Meg amúgy se!

Lehet hogy nem szép dolog amit írok, de csak egy életünk van tehát ki kell használni! Legyél önző és csak magadra gondolj (meg a babádra!)!!!

2009. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem vagyok a megcsalás híve, szerintem először le kell zárni egy kapcsolatot és utána újat kezdeni. De! Miért szidjátok ennyire a kérdezőt, mikor a férje teljesen elhanyagolta? Nem 1-2 hónapig, évekig. Igaz, nem így kellett volna megoldani, de azért őt is meg lehet érteni.

A kérdésre válaszolva: tényleg ne maradj együtt a férjeddel, mert ez nem fog működni. Gondolj bele, hogy mit érezhet: tőle nem lehetett gyereked, mástól viszont megkaptad. Ha most azt is mondja, hogy elfogadja, ez nem fog működni. Tudod te is jól. Te nem csak sajnálatból vagy már vele?Mert a kérdésből úgy hangzik. És elég nagy szemétség volt tőle, hogy lelkileg terrorizált, hogy vele maradj. Mert ez az: lelki teror. Mindenképpen el kéne válnod tőle, mert csak mind3an szenvedni fogtok. Legalább a gyerekre gondolj. Ezt nem teheted vele. Vállaltad a gyerek kockázatát, vállald a következményeket és lépj tovább. Nem tehetsz mást.

2009. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Akkor el kell válni öcsém! Mi az hogy miért szidják a kérdezőt???
2009. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ha ismernétek el sem hinnétek,hogy képes vagyok megcsalni valakit.Sőt,míg nem kerültem ilyen helyzetbe én is elítéltem ezért embereket.De én már soha nem ítélkezem más felett.Amúgy én vállalnám a következményeket,akár most is,csak a férjem nem tudja ezt elfogadni.És még annyit,hogy képes lenne ezért saját magában is kárt tenni,vagy esetleg bántalmazni a másikat.
2009. júl. 7. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!