Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már az agyamra megy a párom!...

Már az agyamra megy a párom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amióta együtt élünk, egyszerűen kiakaszt ha beteg. A hetekben összeszedtem valamit, fájt a torkom, egy éjszaka lázas voltam, aztán szépen javulásnak indult, nem voltam orvosnál, forró tea, vitamin, torokfertőtlenítő, köptető, kész, megoldotta a helyzetet. Nem csináltam belőle nagy ügyet, mint ahogy ennyiből sosem szoktam.

A probléma, hogy a párom elkapta valószínűleg tőlem. Már egy kis torok kaparástól majd meg halt. Képtelen kimenni főzni magának egy teát, haldoklik, már úgy kellett lefognom, hogy ne hívja magára a mentőket kb. Egésznap a hisztit hallgatom, hogy itt fáj ott fáj, nincs étvágya, fájnak az izmai. 37,5-ös hőemelkedéstől teljesen legyengült, erőtlen, hozzak hideg vizes borogatást. Kapott egy Algopyrint, meg egy hideg törölközőt a fejére nehogy elhalálozzon szegényem, de este 10-kor már ott tartottunk, hogy azonnal vigyem az ügyeletre. Hiába mondtam neki, hogy az ügyelet nem torok kaparásra és hőemelkedésre lett kitalálva, ha majd hétfőig nem lesz jobban elmegy a háziorvosához. Jól megsértődött és ma reggel csak azért is elment. Most azt hallgatom, hogy neki torokgyulladása van és antibiotikumot kapott és tényleg szó szerint haldoklik. Persze én nem érthetem, szerinte én nem voltam ilyen rosszul, nekem enyhébb bajom volt... :D

Én ezt a hisztit már nem bírom, olyan mint egy gyerek. Én le voltam tojva amikor beteg voltam, főzzek magamnak teát, neki meg a hátsóját is ki kell nyalni, mert szegény erőtlen pára megmozdulni sem bír. Legszívesebben leordítanám a kanapéról, hogy ne legyen már ilyen anyám asszony katonája! Még is mit csináljak? Tűrjek és szolgáljam ki? Minden férfi ilyen?



2012. szept. 9. 11:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
A legtöbb férfi sajnos igen. Ha nekik ez már halál, még szép, hogy nem tudják elképzelni, hogy más sokkal nagyobb fájdalmak közt is képes a mindennapi életre.
2012. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Kifogtál egy anyámasszony katonáját. Gondold meg, hogy egy ilyen férfival összekötöd-e az életed. Nem ábrándultál ki belőle?
2012. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem , nálunk pont fordítva van, ha bajom van, nekem kell ülnöm és semmit se csinálnom, hogy minél hamarabb kimenjek belőle....mérlegeld a kapcsolatodat, hogy később szeretnél e gyerek mellé mégegy gyereket bevállalni....
2012. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyuci pici fiát fogtál ki, úgy nézem. Hosszútávon én tuti nem bírnám.
2012. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Ordítsd le a kanapéról :P.
2012. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem rendesen idegesít Téged, ha így írsz róla. Ha pedig idegesít, nem hiszem, hogy itt szerelem van. Akkor minek vagy még vele? Egyébként engem is zavarna. Az én férjem nem ilyen, inkább nem is mondja, ha fáj valamije.
2012. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Az én párom sem egy panaszkodós típus a hétköznapokban, így megmondom őszintén ez engem kicsit váratlanul érintett és igen, valahol kiábrándító.

Egyszer volt komolyabban beteg, akkor tényleg nagyon lázas volt, aludt egész nap. Hívtam hozzá orvost, ápolgattam, bármit megtettem hogy jobban legyen. Aláírom, akkor tényleg dögrováson volt, talán azért nem vettem észre hogy ilyen, mert panaszkodni sem volt ereje. :)

De ettől a mostanitól én tényleg frászt kaptam. Ennyit hisztizni egy pasit én még nem hallottam.

2012. szept. 9. 12:01
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, sok férfi ilyen (mondom ezt férfi létemre) Állítólag én is hisztis vagyok ha beteg vagyok, de ennyire azért nem. Mindennek ellenére - legalábbis remélem - jó férj és jó apa vagyok.Ez azért nem ok a szakításra, ha amúgy szeretitek egymást és jól kijöttök egymással a mindennapokban.
2012. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Sok férfi ilyen. Az én párom nem panaszkodik, egyszerűen csak fekszik és semmit nem csinál, de közben ő is elvárja hogy segítsen az ember rajta. Tea óránként, még a vizet is engedjem ki neki stb.

Szerintem a pasik jelentős része ilyen. A fájdalom küszöbük szinte nulla. Pátyolgatni kell őket, anyáskodni felettük, mert ezt szokták meg.

Szerintem ne idegesítsd ennyire raja magad.

E miatt szakítani nem érdemes.

2012. szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez engem is idegesítene.
2012. szept. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!