Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Mért van ez?...

Mit tehetnék? Mért van ez? örök második vagyok. Volt párom 3,5évig, a munkája szerelmese lett.

Figyelt kérdés
Összejöttem mással,kiderült 3hónap után,h szó szerint 2.vagyok,van 4éve nője.
2012. szept. 7. 01:10
 1/7 A kérdező kommentje:
De ugyanez igaz a családi kapcsolataimra stb...nem kellek senkinek.
2012. szept. 7. 01:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem.... Csak eddig még nem találtál rá az emberedre... Tudod egy olyan emberre, akinek Te sokkal fontosabb leszel, mint ahogyan neked ő! Jól meg válogatni a kapcsolatokat és nem leragadni, kitarani a tré partnereknél ....
2012. szept. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

"Mért van ez?"


Mert nektek ilyen palik kellenek

2012. szept. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit tehetnél?


Kicsit lenyugszol, és változtatsz magadon, a hozzáállásodon, a gondolkodásodon. Magadnak élsz egy kicsit, és pihenteted a párkapcsolatokat.


Miért van ez?


Ahogy az előző válaszoló is megírta: "nektek ilyen pasik kellenek".

A háttérben az lehet, hogy még nem vagy elég érett lelkileg, és a külsőségekre ill. a macsóságra alapozol egy kapcsolatban. Azért vagy örök 2. mert emiatt a hozzáállásod miatt ilyen pasikat vonzol be (ilyenekhez vonzódsz).

2012. szept. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,nem volt macsó egyik sem,nem azokra,hanem a tanultakra bukom.
2012. szept. 7. 10:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem macsó, hanem jóképű és dögös... amíg nem lépsz túl a külsőségeken nem fogsz tudni boldog kapcsolatot találni.
2012. szept. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokáig én is így éreztem,meg valamilyen szinten így is volt sokáig.Néha még most is ezt érzem.Szimpla balszerencse,hogy nem találtál olyan pasit,akinek te vagy az első.Én is sokáig nem találkoztam olyan emberekkel,akiknek fontos lennék,csak ilyen érdekbarátaim voltak,akik jól cserben is hagytak.Párkapcsolatban is ugyanez volt,még meg is csalt az egyik balek.
2012. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!