Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan élettársak/felesé...

Vannak olyan élettársak/feleségek (ahol közös gyerek is van), akiket elhagyott a társuk/férjük egy másik nő miatt, majd néhány hónap után "hazament" a hűtlen társ?

Figyelt kérdés
Hogy történt?Bíztok benne?Miért fogadtátok vissza? Milyen volt viszonyotok a "távolléte" alatt? Mik voltak a jelek,hogy vissza akar menni?

2012. szept. 9. 12:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs,de ha lenne,én biztos elküldeném melegebb éghajlatra,nem fogadnám vissza.Az ilyen szerintem ha nincs ló,jó a szamár is alapon jön vissza.
2012. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédomék ilyenek. A nő többször megcsinálta ezt a férje mégis visszafogadta. 3 közös gyerek, felnőttek.
2012. szept. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy éve hagyott el a férjem egy másik nőért, akkor voltak a gyerekek 3 és fél véesek.

Válunk és nem látom jelét hogy próbálkozna. De ha ezt tenné nagyon valószínű hogy elgondolkoznék rajta, de nem hinném hogy újrakezdeném vele.

Voltak problémák, persze, de meg is lehetett volna oldani nem felállni és elmenni. Viszont ha most megtette, 10 év múlva még könnyebben megteszi. Soha nem lesz már ugyanolyan a kapcsolat és soha nem bízom már benne.

Arról nem beszélve: mint tudjauk az ember ideig órig képes magára erőszakolni dolgokat, ugymond megváltozni, de amilyen alapjában olyan is marad. Tehát, most összeszedné magát és segítene meg nem csak a számítógép előtt ücsörögne és nem csak a vacsoráját követelné hanem segítene bevásárolni a picaon, vagy nem morogna ha megkérném hogy vigyázzon a gyerekekre egy fél órát. És persze nem járna bulizni folyton.

De ez tartana egy évig és minden a régi lenne.


Nagyon nehéz volt túlélni, nem mondom hogy nem sajnálom de tudom hogy nem fog megváltozni. És nekem nem kell még egy gyerek, nekem egy társ kell.


A viszony jó, nem üvöltve válunk. Nem a barátom az tény, de a gyerekeket viheti bármikor, sikerült megegyezni minden másban is.


Tudom hogy fog egyszer próbálkozni és azt is hogy nehéz lesz nemet mondani, de nem lesz másként.


Tehát ez az én történetem. Láttam ismeretségi körben hasonlót hogy ujrakezdték, de nekik sem sikerült. 1 év után ugyanott tartanak ahol előtte. Szóval...

2012. szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3. Hasonló a helyzet...5 hónapja ment el,4 hónapja jár vissza...hívogat,mindíg ő keres,akkor is eljön,ha nincs itthon a fia...stb...nem tudom mit akar,kérdezni nem is nagyon merek...mert attól félek,amit te is írtál...el kell utasítanom,mert rengeteget szenvedtem miatta...de akkor viszont teljesen elvesztem...
2012. szept. 9. 12:33
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

ugyanmár...

miért vesznél el?

Láttam sok példát hogy 3 gyerekkel is találtak maguknak nagyon rendes embert aki a tenyérén hordozza Őket.


Hidd el egy év távlatából mondom, az én exem ugyanaz mint előtte. Multkor Ő felajánlotta hogy vigyáz a gyerekekre ugorjak el bevásárolni. Egy óra alatt megjártam, mire lépek be a lakásba? Ott ül a számítógép előtt és onnan adogat ropit a gyerekeknek, mint a kiskutyának a jutalomfalatot. Hogy 9 nap alatt akkor voltak együtt egy órára és csak ennyi tellett tőle. Hogy le nem vett volna egy könyvet, ott a lego, a favasút bármit felépithetett volna, de nem Ő csak játszott a netes játékon. És akkor elgondolkodtam azon hogy most sem más....ha vissza akarna jönni miért lenne??

Az a helyzet hogy csak személy szerinte voltunk előrébb, segítségben mit sem ért.

Igen mondhatni hogy minek szültem ilyen embernek, de előtte más volt...csak a gyerekek óta lett ilyen.


Mindegy is, nem lényeg már. Szóval javasoltam hogy következő felesége a laptopja legyen mert vele tényleg megértik egymást.

2012. szept. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

ja és eszedbe se jusson kérdezgetni!!

Majd ha akar valamit elő fog állni. hidd el.

de szerintem az ilyen ember nem lesz megbizható soha. (most nem arra értem hogy megcsal, hanem arra hogy ha most itthagyott mi lesz ha beteg leszel? ha lebénulsz és ápolni kell? ha bármi történik? Akkor is elmegy. Na ezért nem szabad visszafogadni.

2012. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát igen...megváltozni nem fog,az biztos...engem 6 éven át csalt folyamatosan hol ezzel,hol azzal-mint kiderült utólag,bár jelek voltak,csak tagadott mindíg-nem haladtunk semmire,nem volt pénz sose-elcsajozta-.Az utólsóval el is ment...mnt írtam,5 hónapja,de 4 hónapja csalja azt is...szóval kutyából nem lesz szalonna,ha van gyerek,ha nincs...
2012. szept. 9. 12:48
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem kérdezgetem...telefonon is ő keres,személyesen is...a héten valamelyik nap még kaját is hozott a munkahelyemre.Mondhatod:nem nagy ügy...csak mióta lelépett,ez volt az első ilyen eset...meg túl kedves napok óta...valami nem tetszik ebben az egészben...
2012. szept. 9. 12:50
 9/21 anonim ***** válasza:
akkor nyugodtan felejtsd el. Nem feltétleünl kell a következő 20 évet is szop@ssal eltölteni...lehetsz boldog is. Meg a gyerek se ebbe nőljön fel.
2012. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

hmmm. Ha egy kajaviteltől is elájulsz akkor ne csodálkozz. Értem én meg minden, de hidd el ez lóf.asz és estifény.

De ha akarsz szenvedni csak hajrá.

Én megmondanám neki ne hozzon semmit.

Jöjjön a gyerekhez ha ltáni akarja egyébként ennyi. Legyél keményebb.

2012. szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!