Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked van olyan családtagod,...

Neked van olyan családtagod, barátod, akivel bizalmas viszonyban vagy? Akivel megbeszélheted a problémáidat? Van-e, ha igen, hány ilyen ember van az életedben?

Figyelt kérdés

2012. szept. 10. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencsés az ember akkor van. Bizalmas viszonyban a szüleimmel, a két testvéremmel és a legjobb barátnőmmel vagyok. Ez így öt :)
2012. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A párom, az egyik legjobb barátom a szülők. Ennyi épp elég, viszont még nekik sem mondok el 100% ig mindent, ugyanis van amit jobb ha senki sem tud rajtad kívül.
2012. szept. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám menyasszonyával legjobb barátnő/testvér viszonyban vagyunk, amióta bemutatta őt itthon, tíz év van kettőnk közt. Valamint a barátommal is minden gondom megbeszélhetem, ez természetesen fordítva is igaz mindkettejükre.


16/L

2012. szept. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
úgy igazán nincs. nem merek nyíltan beszélni senkivel
2012. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A húgom, illetve a párom, akinek bármit el tudok mondani, még ha kínos is, mert tuti úgy fogják fel, hogy megkönnyebbül a lelkem. Imádom őket:)
2012. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám, nővérem, apukám, öcsém, apukám felesége..
2012. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Régen a nagymamámmal bármit meg tudtam beszélni,ő midig mellettem volt,még a legkritikusabb időszakaimban is.Neki köszönhetem,hogy megmenekültem egy nagyon szar helyzetből.De ő tavaly meghalt.Most itt van a néném,őt is bármikor hívhatom,ha baj van.Meg a párom.Akit most pics@n fogok rúgni,de azért számíthatok rá.
2012. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mama és apu, anyu kevésbé

akkor az 2

2012. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszát, mindegyik nagyon hasznos volt számomra.


Szerencsére én is kiönthetem a szívemet néhány embernek. Velük együtt teljes az életem.


Azért tettem fel a kérdést, mert van a sógornőm, akivel mindig csak udvarias volt a viszonyunk, de nem baráti. Én szívesen barátkoztam volna vele, de én sem vagyok az a nyomulós fajta. Van, akihez egyszerűen nem lehet közel kerülni. Azt gondoltam, hogy nem vagyunk rokonlelkek és kész. De most kiderült, hogy neki nincs is közeli barátja/barátnője. Még az anyja leginkább, de vele sem túl közlékeny. Amúgy külföldön él a barátjával, akivel most szakítanak hosszú idő után. Eddig talán a barátja volt a bizalmasa is, de most már nyilván nem az. Úgyhogy most ott van tök egyedül...Hogy lehet ezt kibírni? Lehet-e, kell-e neki segíteni?

2012. szept. 10. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!