Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e boldog párkapcsolatban...

Lehet-e boldog párkapcsolatban az ember olyannal, aki külsőre nem tetszik neki?

Figyelt kérdés
Még csak nem is csúnya az illető (még jóképűnek is mondják), de nekem nem tetszik, nem vonzó. Viszont nagyon rendes, kedves, jók a belső tulajdonságai. Szeretné ha összejönnénk, de nem tudom, hogy idővel meg fog-e tetszeni a külseje is?
2012. szept. 9. 00:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
53%
Nem fog. Ha nem vonzó, akkor nincs meg a kémia, nem lesz belőle hosszútávon semmi.
2012. szept. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Hallottam olyanról, hogy idővel kialakult a vonzalom is. Félek, hogy elszalasztok egy jó lehetőséget.
2012. szept. 9. 00:31
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Előfordulhat, hogy a viselkedésével vonzóvá tudja tenni magát. Szerintem adj egy esélyt.
2012. szept. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Ha már most semmi nem fog meg benne, pl. jó a hangja, a kisugárzása, szépek a szemei vagy bármi ilyen, akkor az veszett fejsze nyele. 2-3 randi alatt vagy elkezd megtetszeni vagy nem. Ha nem, akkor szerintem esélytelen.
2012. szept. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%
Én ezt nem tudnám így elképzelni. A jó lehetőség meg szintén nem az, amit egy párkapcsolatra mondnék. Üzletre inkább.
2012. szept. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Azt sem értem miért nem tetszik, ha egyszer még csak nem is csúnya, sőt átlag feletti.
2012. szept. 9. 00:35
 7/32 anonim ***** válasza:
90%
Kémia. Ha az nincs, akkor semmi sincs.
2012. szept. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkinek van általában egy bizonyos tipus aki be jön neki,lehet ez pont nem a tiéd.De eljön az amikkor egy belsö tulajdonság sokkal értékesebb mint a külsö.Azért az is számit.Adjál neki egy esélyt, elöször inkább csak mint barát aztán majd meglátod milyen ézelmek bontakoznak ki benned
2012. szept. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%
Pontosan. Vagy tetszik valaki vagy nem.
2012. szept. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
80%
azt írod, van olyan, h idővel kialakul a vonzalom. ez igaz. majd ha egyszer kialakul, akkor kezdj vele. addig ne. nem volna fair egyikőtökkel szemben sem.
2012. szept. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!