Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet férfi és nő között...

Évané kérdése:

Létezhet férfi és nő között szimpla barátság, bármiféle szexuális töltet és flört nélkül? (házas mindkettő)

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem hagy nyugodni a gondolat, hogy előbb utóbb a férjem és a kolléganője között több lesz, mint amit állít. Amúgy sem túl rózsás a helyzet kettőnk közt, próbáljuk a kapcsolatunk romjaiból felépíteni az újat, közben pedig babát várunk. Állítólag a nő jó barátja, sok mindenben meghallgatja, és úgy veszem ki, hogy a férjem egyoldalú közlései miatt, természetesen neki ad igazat és őt támogatja abban, hogy persze én állok mindenhez rosszul... Sem ő, sem a kollégái nem tudnak a 2 hónap múlva születendő fiúnkról. A FB és SMS üzenetek nekem nem tetszenek, amik semmilyen viszonyra nem utalnak, de szerintem túlmennek egy egészséges férfi-nő kollegiális kapcsolaton. Nem tudok tenni ellene, rettegek attól, hogy be fog következni az, amitől félek. Férjemmel meg tudjuk beszélni a dolgainkat, és hiába mondja, hogy semmi olyasmit nem érez iránta, olyan mintha megérzésszerűen tudnám, hogy ennek rossz vége lesz... És megőrjít, hogy ezt tétlenül kell majd végignéznem, de közben aggódok, hogy a férjemnek van igaza és paranoiás vagyok. Az már, hogy szeretetteli barátként gondol rá, akivel tök jó közös nevezőn vannak, hasonlóak, álmodott már vele (nem szexuális töltetűt... mintha csak ez számítana)és olyankor is előfordul minimális kapcsolattartás, amikor már munkahelyen kívül vannak, én ezt soknak és intő jelnek érzem. Ti mit gondoltok erről az egészről? Férfiak válaszára is nagyon kíváncsi lennék, akik éltek már át hasonlót. Valóban soha nem lobbant fel egyetlen aprócska szikra sem, vágy a két "barát" közt? És ti nők, mit gondoltok, ez normális? Nem kellene aggódnom?

#fiú-lány barátság #házas férfi-nő között barátság #szexualitás nélküli barátság #flört barátságban
2012. szept. 10. 17:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ezt addig 'tudja' az ember, amíg nem jön el az a szitu. Én is azt hittem, hogy ismerem a másikat és ismerem is, de változnak az emberek. Nem akarok én okoskodni, de sok ilyen kapcsolatot ismerek és idővel mindig kibújt a szög a zsákból. Ez nem halálos bűn alapból, csak a kérdező helyzetében most tényleg kényes dolog.
2012. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
75%
Létezik, de ezt én nem barátságnak...max haverságnak mondanám. Egyszerűen nem hiszem, hogy képes mindkét fél teljesen hidegen nézni, érezni a másik iránt folyamatosan akár éveken keresztül is...... ha meg már felbukkan valami vonzalom, vagy más jellegű érzés is, akárcsak egyikőjüknél...az meg már nem barátság......szóval....
2012. szept. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Sajna nem :(

Nálam sem ment,vagy én vagy valamelyik fiú barát mindig többet akart.

2012. szept. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nincs,az én férjem most hajtott rá az állitólagos kolléganőre aki eddig csak haver volt.
2012. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!