Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fog felnőni a férjem?...

Mikor fog felnőni a férjem? 30 évesen már ideje lenne, nem?

Figyelt kérdés

Teljesen úgy viselkedik mint egy kisfiú, lassan a gyerekünk érettebb lesz mint ő. Eddig nem nagyon zavart a viselkedése, ezért is szerettem meg de néha már egy kicsit sok. Állandóan lefáraszt a hülyeségeivel, nevet mindenen, még olyan dolgokon is amik egyáltalán nem viccesek. Tetszik, hogy jókedvű és boldog de néha igazán megerőltethetné magát és amikor úgy van akkor tudna éretten, komolyan viselkedni. Általában ő van a középpontban, szeretik az emberek de már sokan kérdezték, hogy hogy bírok mellette élni. Szeret játszani, neki is jár az esti kakaó és a plüss majmával alszik. Aranyos meg minden, de néha úgy érzem, hogy 2 gyerekem van, képes leállni egy két éves gyerekkel vitatkozni, hogy neki van igaza.

Megint komoly, felnőtt dolgokról lenne szó de egyszerűen nem tudok vele beszélgetni. Bezzeg ha neki vannak gondjai akkor hajlandó túlságosan is komoly lenni. Fel fog nőni valaha, vagy feleslegesen gondolkodom rajta?

26/N


2012. szept. 10. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan virágot szagolj, amilyet szakítottál. Nyilván eddig is tudtad, hogy gyerekes.


Hogy fel fog e nőni valaha? Nem tudom. Bátyám 31 évesen "nőtt fel" (folyamatban), az exem 30 évesen is olyan erkölccsel rendelkezik, mint 18 éves korában. Változó. Egy biztos: ha 40 éves koráig nem változik, akkor sosem fog.

2012. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miota is vagytok eggyutt? Asszem ezen nem most kellene gondolkodni... Babatok is van vszinuleg ahoz is komoly elhatarozas kellett. Azt mondod ezert szeretted meg... Szal elfogadtad olyannak amilyen. De ha ennyire zavar ultesd le es magyarazd el neki, hogy ez teged zavar.


Egyebkent a szive melyen mindenki orok gyerek marad. A ferfiak meg alban nem csak ott... :) Persze vannak kivetelek...

2012. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fog változni már. Csak trauma hatására (közeli hozzátartózó halála).
2012. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem most értél meg! Eddig csak a külső volt számodra fontos, de szép lassan változtál belül, és most jutottál el oda, hogy a külső egy dolog, de emellett a belsőre is figyelni kell.
2012. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez sz@r helyzet.Kicsit önző.De örülj neki,hogy legalább nem bánt.Csak mondjuk én egy kicsit fölöslegesnek érezném magam mellette,ha csak magával törődik.
2012. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Eddig nem nagyon zavart a viselkedése, ezért is szerettem meg"

Szóval, te változtál meg és most megváltoztatnád őt is. Ez általában nem szokott működni.

2012. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!