Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferjem lanya ultra rovid...

Ferjem lanya ultra rovid shortban jott templomba velunk, mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

Egy rokonunk keresztelojere voltunk hivatalosak a templomba. ELmentunk a ferjem 15 eves lanyaert a baratja hazaba es amikor kijott ledobbentem mert olyan rovid volt a rovidnacija hogy a feneke alja kilatszott! Beszallt az autoba es ennyitt mondott az apjanak: Mi ez a nezes??

Nem szoltam semmit csak dobbenten ultem. A ferjem nem szolt semmit vissza a lanynak es engem a terdemen meglokott hogy nehogy valamit szoljak!

OIdaertunk a templomhoz a ferjem parkolot keresett es en nem birtam mert duhos voltam es szegyelltem hogy ilyen ruhaba fog megjelenni a rokonsag elott. Azt mondtam neki:

"Tudtad hogy ide jovunk miert nem tudtal berakni magadnak egy hosszu nadragot a taskadba ha tudtad a baratodnal leszel? Az apad osszes rokonsaga itt van, fontos neki hogy mutatkozol es szegyenbe hozod ot, es engem a kinezeteddel! Azt hittem okosabb vagy attol hogy ilyet csinalj!"

Szegyeltem magam es legszivesebben azt kivantam ne lettem volna ott. Sajnaltam a ferjem hogy a lanya igy mutatkozott, tudom szegyellte magat.. De szova sosem tenne neki mert fel tole hogyan reagalna a lanya. Miota ez tortent a lanya nem beszel vele, nem jon a telefonhoz ha hivja, es a ferjem engem hibaztat mert szova tettem a dolgot es hatalmas veszekedes is kerekedett belole.

Ugy erzem nem all mellettem a neje es gyerekei anyja mellett. Nem erzem ugy hogy nem kellett volna szova tennem a lanynak mert nekem kellett bevonulni vele a templomba es legszivesebben elsullyedtem volna. Nem hiszem hogy az amit mondtam neki alaptalan vagy durva lett volna.

Ti mit gondoltok errol es hogyan reagaltatok volna?


2012. szept. 2. 20:37
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem elég idős ahhoz, hogy az ilyesmi az ő szégyene legyen.
2012. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
91%
Így van. Én már rég nem szégyenkezem senki helyett. Ő nem te vagy, az ő tetteiért neki kell elszámolnia. És nem neked kellett volna lecseszned, mert ezzel eléggé gonosz mostoha benyomást keltettél, szerintem. Az apja el tudott volna beszélgetni vele a keresztelő után, mivel előtte már gondolom nem lett volna lehetősége átöltözni.
2012. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
79%
15 évesen azért már tudnia kéne milyen ruhába illik templomba menni. Én biztos még otthon visszaküldtem volna, hogy öltözőn át.
2012. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk megszívta volna :D

Egy alkalommal egy lány úgy jött templomba, hogy kint volt válla, és rövid naci, ment áldozni. A padban is szúró tekintetek érték, mert a templom előtt nagy betűkkel ki van írva, hogy -tiszteld meg Isten házát viselkedéseddel, öltözékeddel, és áthúzva a rövidnaci és az ujjatlan póló. A csajt nem zavarta. Áldozáskor a pap nem adott neki semmit, csak annyit mondott neki jó hangosan: Menj lányom, és öltözz fel. A csaj nem értette, erre mondta még egyszer, menj, és öltözz fel, így nem illik templomba jönni! Na, őt nézte mindenki...

A mi papunk el sem kezdte volna a keresztelőt, míg a lányon nincs rendesen takaró öltözék.

2012. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim válasza:
17%
Rohadtul nem kellet volna beleszólnod. Ha az apja nem szólt. Neked végképp nem kellet volna. Nagyon nagy hülyeséget csináltál.
2012. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
48%

Mi az,hogy 15 éves és mi az,hogy a barátja házába??

Ki ez a kis...?

És mi az,hogy megböki a lábad nehogy egy szót is szólj,na neeeee...

Ezért kellett volna otthon maradnia!

Remélem okult belőle a férjed,ha nem vessen magára!Neked meg nem a lányod,mit idegesíted magad rajta.Gondolom semmilyen nevelésben nem részesült.

2012. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
85%

Én emlékszem arra,hogy anno annak idején tizenévesként a barátnőmmel és a családdal kirándulni mentünk. Apánk bevitt minket a Bazilikába. Jobban mondva csak be akart vinni minket, mert szóltak a kapunál, hogy a lányok öltözéke nem megfelelő,és így nem jöhetnek be. Bár mi nem oda készültünk, így nem is mentünk be. Egyébként pólóban,és olyan combközépig érő rövidnadrágban voltunk.

Én ha tetszett volna a férjednek ha nem, már a kocsiba sem engedtem volna beülni. Amikor kilépett az ajtón abban a kis sortban már akkor mondtam volna, hogy

"Akkor most megfordulsz,és felveszel egy hosszabb nadrágot vagy szoknyát. Templomba NEM ILLIK félmeztelenül megjelenni."

Ha nem tetszett volna neki, vagy besértődött volna akkor nélküle mentem volna el.. 15 évesen lehetett volna ennyi esze,hogy magát járatja le így.

2012. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
16%
Hát én is p*csa szoknyában menetem keresztelőre, de valahogy nem érdekelt ki mit szól, főleg ilyen melegben, az én döntésem, az én szégyenem! Ennyi, jót röhögök azon akinek nem tetszik!
2012. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
18%
Szörnyű... mármint az hogy manapság már az ember nem öltözhet úgy ahogy akar. Ha meg annyira zavart titeket, hagytátok volna inkább otthon. Nem beszólni kellett volna neki. Tinilány, mit vártál tőle, hogy majd kiöltözik magától csak mert templomba megy? Gondolom nem egy vallásos lány, szóval nem érdekli.
2012. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Ha O azt gondolja en gonosz mostoha vagyok, gondolja ugyis kinol belole ha tobb esz lesz kesobb es rajon igazam volt. Nincs rossz kapcsolaunk egyebkent es szereti a fel testvereit is. De ha sosem szolunk semmiert az nem adjuk a masik tudtara hogy valami zavar minket akkor honnan tudjak? A tisztelet mindket fel reszerol kell hogy mutatkozzon, ha O nem tud minket tisztelni annyira hogy legalabb fontos csaladi esemenyeken legyen normalis, akkor hogyan varhat tiszteletet tolem? Gondolod tenyleg van ennyi esze egy 15 evesnek hogy ezt megertse? Vagy hogy szegyenkezzen az miatt mit visel? En nem igy voltem nevelve mindig is tiszteltem apam es anyam. Es a ferjem is hasonloan. Tenyleg haggyuk hogy magukat neveljek a fiatalok es legyen ugy ahogy ok akarjak ilyen esetben? Tenyleg nem zavart volna teged ha Te alltal vona ott helyettem? Nehez elhinnem.
2012. szept. 2. 20:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!