Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek ilyen állat az apja?

Mindenkinek ilyen állat az apja?

Figyelt kérdés

Én soha életemben nem jöttem ki jól apámmal. Mindig is jobban szerettem, amikor messze kellett menjen dolgozni és csak anyuval voltunk, később a húgommal is. Kollégiumba járok, ritkán vagyok itthon, de mégis folyton belémköt. Eddig bárki jött hozzánk azt hangoztatta, hogy jajj nincs barátja meg hogy talán már soha sem lesz, mert hogy milyen bonyolult vagyok. Közben meg én döntöttem úgy hogy ne járjak senkivel, mert más teendőim voltak.

Nem enged meg semmit, rögtön agresszívan tiltakozik. Nem lehet mondani neki semmit, mert meg sem hallgat. Nem csinál semmit, csak Tvt néz és veszekedik. Taknyos kölyöknek nevez és még mindig képes megpofozni. Komolyan mondom gyűlölöm őt. Mit lehet tenni ilyen helyzetben? Rá se birok nézni s nem is akarok, de hogy kerüljem el?



2012. szept. 10. 19:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos én apám temetésére sem mennék el az biztos.

Szerencse már 4 éve elvált anyu tőle. Egy agresszív állat, iszik és folyton azt nézte, hogy mibe köthet bele. Tört, zúzott, ha kevés volt a kaja azért ugatott, ha sok volt azért. Ha nem volt elég meleg akkor azért. Minden nap úgy telt el gyomoridegben, hogy na most vajon miért fog ugatni. És úgy ugatott, hogy az egész utca hallotta.

Napi 6-7 üveg sör volt nála az alap.

Örülök, hogy nem kell már vele élnünk. Gyűlölöm, egy szemét alak. Úgyhogy az ilyet tényleg az tudhatja aki ilyenben él. Mások el sem hiszik, hogy ilyen, pedig ilyen csak ismerősöknek teszi a jót, hogy ő milyen jó ember.

22/F

2012. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Ditta323 ***** válasza:
57%
Közöld vele, hogy már itthon sem lehet pofonnal nevelni a gyereket, mert büntetnek érte.
2012. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
dettó.És ráadásul rajtunk élősködik.Hát nem azért dolgozok éjjel nappal hogy azt etessem aki bánt és én megvetek.
2012. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

Nem. Nem mindenkinek. Van, aki elhagyja a gyerekét. Van, aki üti-veri. Van, aki alkoholista. Van, aki megerőszakolj, és használja a gyerekét évekig. Van, aki meg is öli.

És vannak a normális apák. A tiéd inkább hozzájuk közelít több-kevesebb kellemetlenséggel.

Ne gyűlöld, ő az apád. Próbálj vele beszélni, hogy már nagy vagy. Viselkedj is úgy. Pl. segíts a háztartásban.

Ha ezzel nem érsz célt, akkor csak a várakozás marad. De szerintem célt érsz, csak próbáld meg. Ezzel szövetségest is szerzel, anyukádat, vagy tesódat is.

2012. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Kerüld,ahogy csak tudod.Mást nem nagyon tehetsz.
2012. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ismerem,ezt a tipust,az enyém alkohol-nélkül ilyen.Szerintem

próbálj meg kapcsolatot teremteni,fejleszteni,ha meg már eltudod magad tartani,akkor egyértelmüen menj el.Amíg ő nála laksz addig meg,köszönd meg.

2012. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Az enyém is ilyen, csak pluszba mellette az enyém alkoholista is. Nem telik el úgy nap, hogy ne kötne belém valami apróságért, ami teljesen jelentéktelen. Volt olyan, hogy dolgoztam nyáron, és közbe-közbe kihagytam 1-1 napot, hogy a barátaimmal legyek, és elhordott mindenféle sz*rnak, meg kis híja volt, hogy nem dobott ki itthonról. Állandóan azzal csesztet, hogy soha nem lesz barátom, egyedül fogok megdögleni, csak azért, mert 17 évesen inkább a tanulásra koncentrálok és nem a fiúzásra. Ha nem lenne itt édesanyám, és a bátyám, már rég elmentem volna valahova, hogy hova azt nem tudom, de egyedül nem maradnék vele. Egyszerűen kibírhatatlan. Most már annyira kihúzta a gyufát, hogy anya válni készül... sajnos vannak ilyen szülők... az ilyet tényleg csak az érti meg, aki átéli.
2012. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ne gyűlöld, ő az apád. Próbálj vele beszélni, hogy már nagy vagy. Viselkedj is úgy. Pl. segíts a háztartásban.

Ha ezzel nem érsz célt, akkor csak a várakozás marad. De szerintem célt érsz, csak próbáld meg. Ezzel szövetségest is szerzel, anyukádat, vagy tesódat is."


Na pont erről beszéltem, hogy mindenki nyomatja ezt a diplomatikus szöveget de fogalmuk nincs róla, hogy aki egy mocsok sz*r alak azon nem tud változtatni senki.

Volt, hogy egész nyáron takarítottam, füvet vágtam, megcsináltam mindent, ha neki kellett segíteni neki akkor azt csináltam és attól még ugyan úgy elhordott egy semmirekellőnek. Aki iszik az nem normális. Meg kell tőle szabadulni minél előbb.

2012. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Most nem iszik, régebben ivott, és bántotta anyut, aki azt mondta, vagy abbahagyja az ivászatot vagy válnak. Őszintén azt reméltem elválnak, de láss csodát, azóta nem iszik, de megjavulni, nem javult. Csak egy leheletnyit lett kevésbé agresszív.
2012. szept. 10. 19:30
 10/16 anonim ***** válasza:
Az ám a baj, hogy vannak ilyen emberek, hogy alapból is hülyék, aztán ha isznak aztán elszakad a cérna. Megy a kiabálás.
2012. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!