Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek ilyen állat az apja?

Mindenkinek ilyen állat az apja?

Figyelt kérdés

Én soha életemben nem jöttem ki jól apámmal. Mindig is jobban szerettem, amikor messze kellett menjen dolgozni és csak anyuval voltunk, később a húgommal is. Kollégiumba járok, ritkán vagyok itthon, de mégis folyton belémköt. Eddig bárki jött hozzánk azt hangoztatta, hogy jajj nincs barátja meg hogy talán már soha sem lesz, mert hogy milyen bonyolult vagyok. Közben meg én döntöttem úgy hogy ne járjak senkivel, mert más teendőim voltak.

Nem enged meg semmit, rögtön agresszívan tiltakozik. Nem lehet mondani neki semmit, mert meg sem hallgat. Nem csinál semmit, csak Tvt néz és veszekedik. Taknyos kölyöknek nevez és még mindig képes megpofozni. Komolyan mondom gyűlölöm őt. Mit lehet tenni ilyen helyzetben? Rá se birok nézni s nem is akarok, de hogy kerüljem el?



2012. szept. 10. 19:02
1 2
 11/16 TOMAtm ***** válasza:

hát ez nehéz ügy.a lehető legjobb az lenne elköltöznél otthonról.tudom h manapság szinte lehetetlen ez,de azért gondold meg.így csak tönkreteszed magad,egész életedre.

az életet élvezni kell nem szenvedni.talán megpróbálhatod megbeszélni vele,ultimátum formájában.amint megemeli a hangját vagy közbeszól hagyd ott a fenébe.

2012. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Miért nem kérsz segítséget, ha ekkora a baj? Azt hiszed, hogy innen tudunk neked érdemben segíteni a családi agresszió és a pofonok ellen? Kisírod magad, elpanaszkodod magad, meghallgatunk és ennyi. De ezzel nem változik meg az eredeti helyzet, az, ami miatt ki vagy akadva.


Mondd meg apádnak, hogy ha még egyszer kezet emeld rád, kihívod a zsarukat. Ma már keményen büngtetik a gyermekbántalmazást. Ha pedig 18 elmúltál, akkor szabadon elhúzhatsz onnan a fr-ncba.

2012. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot Simek Kittyvel és kérj tőle tanácsokat
2012. szept. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
A 3. válaszolónak én is igazat adok. Amúgy az én apum is ilyesmi ő inkább ideges típus mert cukorbeteg, hamar és kis dolgokon is felkapja a vizet és ordibál velem olyankor én is mérges vagyok és utálom, de elmúlik és akkor bánom, hogy miért ettem magam miatta.18/F
2012. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Bocsánat 4. válaszolót akartam írni.
2012. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A nemtom hanyadik válaszolónakl, aki okoskodott hogy köyzönje meg amíg nála lakik: Nem azért de kérte bárki is hogy megcsinálja a gyereket? Ha már egyszer gyereket vállal valaki akkor alapvető hogy kaját és szállást biztosít neki. Mit köszönjön meg. Ez alapvető kötelesség.
2013. febr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!