Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszik a páromnak az a...

Vajon tetszik a páromnak az a másik lány?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal lány akivel a párom pár hétig együtt dolgozott. Most már nem találkoznak mert a lány 100 km-re lakik tőlünk, de folyamatosan írogat neki facebook-on. Úgy vettem észre, hogy már többször megnyitva hagyta a beszélgetésüket, mikor kiment a szobából. Olyanokat ír neki hogy nagyon szép lány, meg hogy keresse az igazit mert lehet olyan srác az akire nem is gondolna. Meg hogy bármi problémája van csak írjon neki, és ő majd segít megoldani. Mikor rákérdeztem azt mondta csak szimpatikus neki a lány. De ma is mikor megnéztem az üzeneteit, (már csak kíváncsiságból is) ott volt a beszélgetésük. Szinte minden nap beszélnek! Mit csináljak? Szerintetek akar tőle valamit?
2012. szept. 11. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Ez igazán nem szép dolog a párodtól...

Szerintem tetszik neki, lehet, hogy akar is tőle valamit.

Ha nem így lenne, igyekezne barátibbra venni a formát nem?

Ráadásul a többi barátjával sem beszél naponta, gondolom...

2012. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az, igazából senkivel nem levelezget a face-n csak ezzel a lánnyal! :(
2012. szept. 11. 14:45
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Elég kínos.Attól,hogy nem titkolja,még erősen flörtölnek.Nem tudom,hogy mit tennék a helyedben,de biztos,hogy nem hunynék szemet fölötte.Ha ezért összevesztek,akkor valóban már a másik lány érdekli jobban.Ha téged szeret,akkor meg fogja érteni,hogy ez neked miért kellemetlen,és lezárja a kapcsolatot a lánnyal.
2012. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

"keresse az igazit mert lehet olyan srác az akire nem is gondolna."


hm hm - például ő? a párodnak tetszik ez a lány. nem biztos, h ettől még meg is csalna, lehet,h csak a hiúságát legyezgeti vele. de hogy többet érez puszta szimpátiánál, az majdnem biztos

2012. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik neki a lány. A férfiak csak olyan nőkkel tartják napi szinten, ilyen formában és saját akaratukból a kapcsolatot, akik érdeklik őket.


Hány évesek vagytok? Milyen régen vagytok együtt?

2012. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Párom 27 éves, és 25, 4 éve vagyunk együtt, és van egy 5 hónapos kislányunk!
2012. szept. 11. 14:55
 7/16 A kérdező kommentje:
* én 25
2012. szept. 11. 14:56
 8/16 anonim válasza:
100%
Szerintem beszéld meg vele, mert az elég kínos és kellemetlen lenne, ha ott hagyna téged a kicsivel.
2012. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet, hogy most hogy van babátok, úgy érzi, hogy nem foglalkozol vele eleget? Én úgy gondolom, hogy itt lehet a probléma, beszélgessetek, romantikázzatok, ha pl. a pici alszik, mert gondolom még nem hagynád ott nagymamánál 1-2 órára se. Lehet kicsit hanyagolva érzi magát és így próbál egy kicsit férfinak érezni magát, hogy flörtöl.
2012. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Nos, én a saját esetemet írom le Neked, remélem valamennyire segítségedre lesz. Én 23 éves vagyok és úgy 1 éve munkakapcsolatba kerültem egy 40 éves férfival. Rám semmilyen hatással nem volt, nem is tekintettem rá úgy már csak a kora miatt sem, arról nem is beszélve hogy barátnője van. Ennek ellenére a fazon nagyon durván elkezdte csapni a szelet, akárhányszor találkoztunk bókolt folyamatosan, meghívott üdítőre/fagyira, moziba is akart. Én meg őszinte ember lévén egyenesen rákérdeztem, hogy mégis mit akar. Mondta, hogy sosem csalná meg a barátnőjét , de baromi jól érzi magát a társaságomban és nagyon tetszem neki és elfantáziálgat rólam, de kb semmi több. Emailben is "zaklatott", próbálta mindig szexuális dologra terelni a témát. Úgy gondolom hogy így "élte ki" magát, ilyen formában. Számomra ez egyébként már bőven megcsalás, de tény, hogy 1 ujjal sem ért hozzám, szóval bizonyosan van, aki erre azt mondaná, hogy semmiség.

Szóval ezzel csak arra akartam rávilágítani, hogy bizony van olyan férfi, aki rákattan egy másik nőre anélkül, hogy meg akarná vele csalni a párját. A kérdésedre pedig egyértelműen az a válaszom, hogy tetszik neki, igen. Írogat neki, igen. Nálam ez már "árulás", mert az én barátom ne alakítson ki bensőséges viszonyt más nővel és főleg ne írogasson neki olyat, hogy így szép, úgy szép. De nem csalt meg. Én ettől még ezt nem tűrném el és választás elé állítanám. Ha te engedékenyebb vagy és azt vallod, hogy amíg nem csal meg, addig nincs baj, akkor viszont nyugodj meg.

2012. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!