Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszik a páromnak az a...

Vajon tetszik a páromnak az a másik lány?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal lány akivel a párom pár hétig együtt dolgozott. Most már nem találkoznak mert a lány 100 km-re lakik tőlünk, de folyamatosan írogat neki facebook-on. Úgy vettem észre, hogy már többször megnyitva hagyta a beszélgetésüket, mikor kiment a szobából. Olyanokat ír neki hogy nagyon szép lány, meg hogy keresse az igazit mert lehet olyan srác az akire nem is gondolna. Meg hogy bármi problémája van csak írjon neki, és ő majd segít megoldani. Mikor rákérdeztem azt mondta csak szimpatikus neki a lány. De ma is mikor megnéztem az üzeneteit, (már csak kíváncsiságból is) ott volt a beszélgetésük. Szinte minden nap beszélnek! Mit csináljak? Szerintetek akar tőle valamit?
2012. szept. 11. 14:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vonzódik hozzá, kedveli...de csak barátilag tekint rá egyelőre. Azért tartsd nyitva a szemed, mert előbb utóbb ez átválthat szerelembe...
2012. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik neki, mert ha fiatal, vonzó, szimpatikus stb., azzal csak akkora tartanak kapcsolatot férfiak ilyen intenzíven, ha nagyon vonzódnak hozzá és tudatalatt akarnak tőle valamit.

Szerintem beszéld meg vele, például úgy, hogy ha te beszélgetnél ilyen intenzíven egy idegen vonzó férfivel, az neki hogy esne, valamint hogy neked ez nagyon rosszul esik. Ez nagyon kínos, mivel a baba miatt még sérülékenyebb és kiszolgáltatottabb vagy, és ezért extrán bunkóság a párodtól, hogy ilyen nyíltan ilyen sokat foglalkozik egy másik nővel. Majd szólj, hogy mi lett a beszélgetés eredménye.

2012. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálok majd beszélni vele, igaz már rákérdeztem mint írtam, de csak annyit mondott, hogy szimpatikus neki a lány, és sok gondja van, és hozzá fordult segítségért
2012. szept. 11. 20:01
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egyrészt egy férfi nem csinál pusztán jószívből "lelkisegély szolgálat"-ot magából. Ha nem tetszene neki a csaj (öreg lenne meg csúnya), akkor nem segítene neki minden nap a "gondjait megoldani". Azért beszél állandóan vele, mert tetszik neki mint nő.

Másrészt pedig nem csak kérdezgetni kell, mert azt nyilván kikerüli valami hülye dumával, hanem konkrétan szembesíteni kell azzal, hogy neked ez rosszul esik, és hogy neki hogy esne ez, ha ugyanezt csinálnád egy másik férfivel.

2012. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tegnap este beszéltem vele, elmondtam neki hogy nem tetszik, hogy ezzel a lánnyal beszélget, meg rosszul esik. Erre jött hogy mit féltékenykedek, nem akar ő semmit tőle, nem hagyna el minket, szeret engem, meg ilyenek, meg jött a kérdés, hogy ő nem beszélgethet más lányokkal!? Szóval ezt a választ kaptam :(
2012. szept. 12. 07:35
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd már meg tőle, hogy neki hogy esne, ha te minden nap egy sráccal beszélgetnél, és írogatnád neki, hogy milyen jóképű, meg olyan helyen találhatja meg az igazit ahol nem is gondolná? Kérdezd meg, hogy esne, hogy amikor ő hazaér, te rá sem hederítesz, csak más srácokkal csetelsz?

Lehet, ezen elgondolkodna.

És nyugodtan megmondhatod, hogy igen, féltékeny vagy, hiszen okot ad rá.

Ne hagyd magad, ez nagyon bunkó dolog, amit a párod csinált. Magyarázd meg neki, hogy de, beszélgethet nyugodtan más lányokkal, de baráti hangnemben, nem flörtölve, mint vele...és ha lehet, nem órákat naponta, mert ez akárhogy is nézzük nem normális!!!

Ne nyugodj bele ebbe a válaszba, mert az ilyeneknél jön az, hogy majd amikor már félrelép, akkor is te leszel a szemét féltékenykedős barátnő, aki belekényszerítette a féltékenykedésével...

2012. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!