Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu betegen el akar küldeni...

Anyu betegen el akar küldeni suliba?

Figyelt kérdés
Ma hőemelkedéssel (37,8) jöttem haza (ami lecsúszott most 37,3-ra) és anyu közölte hogy ne ringassam abba magam hogy holnap itthon maradhatok.Elküldött ilyen wickért vagy miért ami olyna mint a neo citran és most azt kortyolgatom.A torkom piros,kapar,a nyirokcsomóim duzzadtak,ma nagyon rosszul voltam a suliban mert gyakorlaton voltunk és 3 órán át csak álltam..szerintem a cukrom is lement mert majdnem összeestem. A torokfájás az még elviselhető de furán érzem magam...Most már nekem is lelkiismeret furdalásom lenne ha holnap itthon maradnék.Szerintetek mit csináljak? Most verjem ki a hisztit anyunak?
2012. szept. 11. 16:33
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
96%
vegyél be lázcsillapítót, igyál teát, holnap suli előtt mérd meg a lázad, és ha 38 közeli akkor irány a doki
2012. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld magad kikúrálni holnapig, maradj ágyban, igyál sok... olyan izét. És ne kortyolgasd, húzd le, amíg meleg.

Ha holnap mégis rosszul érzed magad, szólhatsz a tanárnak is, hogy nem vagy jól.

2012. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
A-A azt biztos nem.Anyu kinyírna szerintem ha hazajönnék suliból.Vagy visszaküldene...
2012. szept. 11. 16:42
 4/53 anonim ***** válasza:
81%

Állítólag az ember hőmérséklete egészségesen 37 fok, a 37,5-ig még csak hőemelkedés, nem is láz. Majd reggel felébredsz, és megméred, ha lázas vagy, akkor ahogyan az előző írta, irány a doki.

Ne felejts el tőle igazolást kérni, hogy a rendelésen megjelentél!

2012. szept. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem nagy betegség, simán lehet vele suliba menni. Én vérző gennyes mandulával mentem 12 órában éjszakázni, beszélni és nyelni nem tudtam. Mit gondolsz, majd a való életben hogy tolerálják a lógást ilyen kis semmi betegségek miatt?
2012. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
Engem is mindig elzavartak, akármi bajom volt. Szar az élet.
2012. szept. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
jólvan nem kell leharapni a fejem
2012. szept. 11. 16:47
 8/53 anonim ***** válasza:
72%
Ha annyira rosszul éreznéd magad, a net előtt sem lenne kedved ülni...
2012. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
mikor influenzás voltam és fájt mindenem 39 fokos lázzal a net előtt ültem mert unatkoztam.Ez hülyeség..
2012. szept. 11. 16:49
 10/53 anonim ***** válasza:
91%

"Mit gondolsz, majd a való életben hogy tolerálják a lógást ilyen kis semmi betegségek miatt?"


Nálunk speciel hazazavarják az embert, hogy ne fertőzze végig az egész munkahelyet. Jól tudják, hogy az nagyobb kiesés lenne.

:)

2012. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!