Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak többsége vágyik...

A férfiak többsége vágyik egyáltalán arra, hogy családja, gyerekei legyenek? Vagy csak a nők miatt vállalják ezt be?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 20:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
84%
Azok a férfiak, akik nem akarnak családot alapítani, azok nem is fognak. Ehhez nem elég csupán az érzelmi kötődés, ez elkötelezettséget is jelent mindkét fél számára. Vannak férfiak, akik szeretik a kedvesüket, de félnek a család alapítástól és sajnos sok kapcsolatnak pont ez jelenti a végét. Szóval azok a férfiak, akik család alapításra szánják magukat, azok vágynak is erre.
2012. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok. Nálunk pl. én vágytam jobban a házasságra, de a párom férfi létére sokkal jobban vágyik gyerekre.

Egy lány mondta nemrég nekem, hogy általában a lányok már sokkal kevésbé akarnak gyereket, mint a pasik. Nem tudom, igaza van-e. De az biztos, ha egy nő felfogja, milyen kiszolgáltatott élethelyzetbe kerül onnan kezdve, hogy gyereket hord a testében, sokkal kevésbé fog rá vágyni. Egy férfi max. lelép, ha mégse olyan jó buli a gyereksírás, de a nő ott marad egy mindenben tőle függő kis emberrel, nem talál majd munkahelyet kisgyerekkel, munka nélkül nem tud róla gondoskodni, a pasik már nem állnak vele olyan könnyen szóba...Egy nő már soha nem kezdhet úgy újat, mint a férfi, ha nem válik be a közös élet.

A pasik amúgy szerintem ha szerelmesek, akkor vágynak a családra. Inkább az a baj, hogy sokan megalkusznak és együtt vannak valakivel, aki nem a nagy Ő, de jobb a semminél.

2012. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
5%
A mai társadalomban már csak akkor születik gyerek ha véletlenül becsúszik
2012. szept. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem vágyom gyerekre. És nincs az a nő, aki miatt bevállalnám. 32/f
2012. szept. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk a férjem ötlete volt az eljegyzés, az esküvő, most meg gyereket akar. Na ez az utolsó nekem kicsit meredek. Kértem fél év haladékot...
2012. szept. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Nálunk is párom a gyerekpártibb,pedig ő a férfi.

Én még halogatom,majd pár év múlva.:)

25/N

2012. szept. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
68%
becsúszott a gyerek, különben nem lenne.
2012. szept. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

én is látom a páromon, hogy szeretne gyereket, családot, szerintem jó apuka lenne.

persze erre még ráérünk, fiatalok vagyunk.

2012. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Igen, az én párom szinte jobban szeretne gyereket mint én. Persze nekem is vágyam a gyerekvállalás, de még korainak érzem így 25 évesen. egyidősek vagyunk, szóval pláne ezért furcsa.

amikor nyaggat ezzel, akkor elmagyarázom neki, hogy ez nem olyan nagy buli, vannak nehéz időszakok, fáradtság, kialvatlanság, anyagilag is elég húzós.


szeretném, ha akkor lenne majd csemeténk, amikor mindketten megértünk rá minden szempontból. inkább olyan 30 felé. :)

mindenesetre nagyon jól esik, hogy nem zárkózik el a téma elől. akkor lesz tartós a kapcsolat, ha a gyerek úgy érkezik, hogy mind az anya, mind az apa felkészült rá, és nem érzi úgy, hogy elsiette.

2012. szept. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Természetesen nem most, (bár, ha megengedhetnénk akkor igen), viszont néhány év múlva már nagyon-nagyon szeretnék babát, mikor már az egyetem után biztos keresetem van a párommal, saját lakás, stb.

Ebben csak az a rossz hír, hogy én jobban akarok gyereket, mint a párom, aki viszont nemrég közölte, hogy neki egyáltalán nem kell... Ha ez így marad, nem tudom mi lesz. Nekem ez nagyon fontos már most, és érdekes, de lélekben és fejben már évek óta készülök rá. Még ha nem is tudatos, de a gyereknevelési műsorokat élvezettel hallgatom, olvasok. :) Kívülről magabiztos, bár belül érzékeny férfinak gondolom magam. Szeretnék egyszer jó apa lenni... ha már nekem nem volt úgy igazi. (7-8 éves koromtól lett mellettem férfi, akit megbecsülök, mert nagyon tisztességesen nevelt, de csak 9 évig volt mellettem, most saját családja van, de tartjuk a kapcsolatot mindketten)

22/F

2012. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!