Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki köztetek, aki az...

Van valaki köztetek, aki az első barátjával/barátnőjével házasodott?

Figyelt kérdés

Hány éve vagytok együtt/vagytok házasok? (Vagy már elváltatok?) Milyen a kapcsolat köztetek? Így utólag: Jó döntésnek bizonyult,vagy megbántad?


Én a férjem 10 éve ismerem, 4 éve vagyunk házasok. Nekem Ő volt az első. Nem bántam meg a döntésem, viszont arra kíváncsi vagyok, mit hoz majd a jövő, ezt fogom-e vajon mondani 5-10-15 év után is? :o)


2012. szept. 12. 15:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem az első, de valószínűleg az utolsó.

17 éves korom óta vagyok a férjemmel, már 11,5 éve együtt, 1,5 éve házasok, és gyerkőc is van.

Hullámvölgyek vannak, a szex ritkább, veszekedni nem, vitatkozni viszont szoktunk, olykor dacoskodni is. De ez így van jól. :)

2012. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsők voltunk egymásnak, 15 és 16 voltunk az elején, 20 és 21 mikor összeházasodtunk, 23 évesen szültem az első babát, majd 25 évesen a kistesót, még tervezünk egy babát, mostanában, hogy 30 leszek. Boldogok vagyunk :)
2012. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én. 8 éve vagyunk együtt, 3 éve vagyunk házasok. Nem bántam meg, nélküle el sem tudnám képzelni az életem. Sőt más férfit meg aztán végképp nem!!
2012. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

5ösnek: nem akarok én következtetéseket levonni semmiről, csupán kíváncsi vagyok - többek közt a majdani jövőmre is.

100%-ig igazad van: mindenkinek más-más a kapcsolata, ami az egyiknél működik, lehet a másiknál nem.

Nálunk is vannak hullámzások, meg viták, veszekedések nincsenek. Amit hiányolok, hogy nagyon keveset beszélgetünk, férjem nem az a beszélgetős fajta :o(

2012. szept. 13. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!