Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog a testver telefon...

Milyen dolog a testver telefonjaba turkalni?

Figyelt kérdés
Fel vagyok haborodva. Ma tudtam meg, hogy a noverem kb egy eve vegigolvasta az uzeneteimet, es a napokban is erre keszul. A ferje mondta el nekem, hogy legyek korultekinto, mert a telefonomra palyazik- es most mondta el azt az egy evvel ezelotti dolgot is. A tesomnak nem szolhatok, hogy tudom, mert akkor a sogorommal lesz balhe. Te mit tennel?
2012. szept. 12. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Küldenék magamnak egy smst, hogy "Nem sül le a bőr a képedről, hogy a személyes dolgaimban turkálsz? Hány éves vagy, 10? Ha érdekel valami, kérdezz!"

:D

2012. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
jelszó.. töröld ki az üzeneteket..
2012. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az elso nagyon jo otlet :D

Nem szeretnem kitorolni, mert sokszor jolesik oket visszaolvasni.

2012. szept. 12. 21:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
UNDORÍTÓ, BETEGES! Mit tennék? Nem tudom. Ilyesmiről, családon belül nem tudok. Nem piszkáljuk egymás személyes cuccait.
2012. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem csinálnék ilyet. Jelszavazd le a telefonod.
2012. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szep dolog. Egyebkent ha jol tudom ma mar kulon tehetsz kodot az smsekre a kepekre es barmire. En ezt hasznalnam a helyedben. Es pluszba az elso valaszolo tanacsat is megfogadnam ;)
2012. szept. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
az első válaszoló válaszát megfogadnám, aztán miután elolvasta, utána kódolnám le vagy az egész telefont, vagy csak az sms-eket
2012. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megcsinaltam ugy, ahogy az elso valaszolo mondta, ezzel pedig szepen lebukott. Kesobb felhoztam, hogy gyanitom, hogy belelesett a telefonomba, mire azt valaszolta: "Mit kepzelsz rolam, szerinted tizeves vagyok?!"
2012. szept. 23. 15:23
 9/11 anonim válasza:
100%
hát szerintem mondd meg neki a magadét, mert ha évek óta turkál benne, akkor meg is érdemli! sok sikert hozzá!
2012. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jobban is megszivathattad volna:)

Pl. kuldesz egy sms-t magadnak egy baratod szamarol hogy "Most hallottam a diagnozist, mennyi van hatra? A csaladod mikor fogod beavatni?" xD

2012. szept. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!