Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj, hogy zavar...

Velem van a baj, hogy zavar az alábbi dolog?

Figyelt kérdés

Az egyik szomszéd családdal nagyon jó kapcsolat alakult ki. A nevelőapjukkal és az anyjukkal él a fiatalkorú és a kiskorú gyerek.

A kislány nagyon imádja a páromat, amikor meglátja nyakába ugrik. Eleinte viccnek vettem, hogy a kiskorú lányt mondták, hogy ő a párom asszonya. Idegenek előtt inkább úgy jött le a sztori, hogy a párom pedofil.

A kislány miatt sok közös programunk van, persze ilyenkor az a helyzet, hogy 2-3 órára le vagyok tojva, párom pedig a kislánnyal. Fogja a kezét, a nyakába veszi, teljesen úgy viselkedik vele mintha a lánya lenne.

A magánéletünk "romokban" hever. Hazafelé az az első a páromnak, hogy megy a szomszédba lejelentkezni (a nő párja, aki a gyerekek mostohaapja, külföldön dolgozik), megkérdezi mi volt a kiscsajnál a suliban, evett-e, megtanult-e stb.

Miután kicsacsogta magát és hazajön, már fáradt (a szexhez), fáj a feje, nincs kedve beszélgetni.

Fürdés és vacsora után rögtön az az első gondolat, hogy menjünk le a ház elé a szomszédokhoz, vagy menjünk át.

Már unom,hogy nem tudunk nélkülük létezni.


Tudom, hogy gáz, hogy egy kislányra vagyok féltékeny...de tényleg elegem van, hogy soha nem akar kettesben lenni,és bármi program adódik, az az első, hogy a szomszédékkal együtt csináljuk.

Már arra sem emlékszem mikor feküdtünk le utoljára. Nekem hiányzik a párom. Fáj, hogy a saját fiával még negyedannyit sem törődik, mint egy vadidegen gyerekkel.

Már abban sem vagyok biztos, hogy a párom szeret.


2012. szept. 12. 20:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha szeretnék egy tábla csokit venni (max 300 ft), akkor jön a "de tudod hogy másra kell a pénz" duma. De a kislánynak mindig vesz valamit, sőt tőlem is elvárja, hogyha sütök valamit vagy főzök, a kiscsaj legyen az első kóstoló...
2012. szept. 12. 20:30
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Ez nekem elég furcsa.. Hány éves a kislány?

Lehet sok szappanoperát néztem, de nem lehet, hogy a párod az apuka, csak titkolják előtted?

2012. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kegyetlenül hangzik, de én nem vagyok biztos benne hogy a kislány miatt jár át szomszédolni, inkább talán az anyjának lehet hozzá valami köze. Vagyis nekem ebből a részből: ("miután kicsacsogta magát és hazajön, már fáradt (a szexhez), fáj a feje, nincs kedve beszélgetni.") az jön le hogy már az anyuka kifárasztotta, talán ezért sincs kedve veled lenni...Az is előfordulhat, hogy a kislányon keresztül akar anyuka közelébe férkőzni. Remélem nagyon nagyot tévedek.
2012. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

9 lesz.

A ház előtt beszélgetnek (rálátok az ablakból), 100% hogy ott nem csinálnak semmit.


Biztosan nem lehet az apuka, hiszen akkor még a városban sem lakott, mikor a kislány megfogant.

2012. szept. 12. 20:38
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavarna.Nekem is anyuka ugrott be mint ok a látogatásra.Komolyan lehet erről beszélni vele?
2012. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hát ez elég durva sztori, nem is tudom mi lenne erre a megoldás:S költözni kéne..?

De nem veled van a baj, ez nagyon nem normális dolog..

2012. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos, lehet hogy itt az ideje féltékennyé tenni. :) hátha észbekap
2012. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Próbáltál már beszélni vele erről?

Szerintem legtisztább az lenne, ha megmutatnád neki ezt, amit ide leírtál... ha terel, tagad, akkor feldobnám neki a válást/szakítást, nem mint zsarolást, hanem mint észheztérítést. Egy férfinak a családja legyen az első, különben mit ér az egész?

2012. szept. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, többször mondtam neki, hogy nekem ez szarul esik.


Nyáron voltunk együtt strandon. annyira belemerült a kislánnyal való labdázásba, hogy jó fél óra után vette észre, hogy eltűntem. (elmentem enni, csak ahová lepakoltunk, onnan nem lehetett rálátni a medencére)

2012. szept. 13. 14:39
 10/13 A kérdező kommentje:

Szóval azt mondta, hogy milyen gáz h egy kislányra vagyok féltékeny, meg ez nem is úgy van ahogy gondolom, és rémeket látok...és hogy nem fogja megbántani a kislányt, meg ellökni magától...

ja és egy időben (nyáron) minden nap felhívta a szomszédot ebédidőben, hogy a kiscsaj evett-e rendesen...

2012. szept. 13. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!