Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nem érti azt, hogy ha...

Anyukám nem érti azt, hogy ha csúnyán, támadóan szól hozzám, akkor azzal feszültséget szül és én sem tudok nyugodtan válaszolni?

Figyelt kérdés
Annyira jó lenne vele normálisan megbeszélni a dolgokat, de sokszor azt is támadásnak veszi, ami egyáltalán nem volt az, nem tudom sokszor hogy szóljak hozzá hogy ne vélje leszúrásnak, vagy felelősségre vonásnak. És akkor ha úgy beszél velem, akkor már én is ideges vagyok, nem bírom, ha valaki csúnyán beszél velem akkor átveszem a hangulatát, és nagyon kell magamon uralkodni ilyenkor.
2012. szept. 12. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom ha csúnyán szól hozzád annak van is oka... na azt kerüld el. Ha nincs oka akkor meg hagyd rá, ne állj le veszekedni meg ilyesmi, maradj csendben.
2012. szept. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen szül feszültséget, csak ha beengeded. A te reakciódon is sok múlik, egy vitának nem feltétlen csak az áldozata lejetsz. A lényeg, hogy ne menj bele játszmákba. Ha komolyabban érdekel a téma, akkor neten rengeteg anyag van fent.
2012. szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Édesanyád nem klímax-tól szenved véletlenül?

Az én anyukám is ilyen és mindent még a kérdéseimet is sértésnek veszi.

Ez egy nehéz időszak. Régen vidám jókedvű volt most pedig mindenen kiborul.

Nem te vagy az oka. Próbálj ilyenkor kitérni előle.

2012. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!