Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogjam vissza magam ha...

Hogy fogjam vissza magam ha direkt idegesít?

Figyelt kérdés

Együtt élünk a barátnőmmel de az apjáé a ház és végülis én nem szólhatok bele, hogy ki jön ide. Most itt van a barátnőm bátya de ez egy retek gyerek, sose szerettem. Mindenbe beleszól amibe lehet és minden idegesítő dolgot csinál, itthon van egész nap, nem lehet tőle semmit csinálni mert jön utánunk meg okoskodik. Én már nem bírom, tegnap este verekedtünk de majdnem ma is kihozta belőlem. Tudom hogy direkt csinálja de engem alapból hamarabb fel lehet idegesíteni, a számolj el 10-ig dolog nekem nem megy. Ha a saját házam lenne akkor ide se jöhetett volna de így még elküldeni sem tudom. A barátnőm azt mondta, hogy tudja h idegesítő de bírjuk ki ezt a kis időt, miatta megpróbálom de játszik az idegeimmel és ez tetszik neki.

25/F



2012. szept. 14. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigyorogj rá folyamatosan a tejbetök, olyan idegbeteg lesz tőle a nap végén hogy sikítva fog elrohanni, tapasztalat
2012. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egy kicsit agresszív?
2012. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát remélem el fog rohanni.


#2 Egy kicsit de nem gáz.

2012. szept. 14. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Költözzetek el.
2012. szept. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nehogymár mi költözzünk el miatta
2012. szept. 15. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Nehogy már a barátnőd apjának a házában élj!

Amúgy meg mibe szól bele,hogy össze kell vele verekedni?? Meghallgatod,aztán egyik füleden be,a másikon ki. Egy idegbeteg állat vagy,ez a te bajod.

20N

2012. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!