Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok mit kezdeni a...

Miért nem tudok mit kezdeni a részeg emberekkel?

Figyelt kérdés
Sokan úgy vannak vele, hogy segítenek nekik ágyba bújni, vagy éppen meghánytatják őket. Erre én nem vagyok képes...A családomban van egy ilyen emberke, aki hetente seggrészegre issza magát és szinte mindig átjön hozzánk. Nagyon utálom, amikor ott van, mert a hülyeségeit kell hallgatnom. Mindig csak nekem dumál. Ha nem lát, akkor feláll, aztán megkeres. Volt már olyan is, hogy bejött a szobámba, lecsapta a laptopomat és mondta tovább a magáét. Hogyan kell lekoptatni őket - azért nem olyan bunkón..? Nem szeretném, ha megharagudna, de már elegem van abból, hogy nincs egy nyugodt hétvégém.

2012. szept. 15. 02:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Hát gratulálok a szüleidnek, hogy beengednek egy ilyen mocskos részeg állatot a házukba, főleg úgy, hogy egy iskolás gyerekük is van, és nyugodt szívvel hagyják, hogy zaklasson.

Ne tarts attól, hogy megbántod, úgysem fogja fel. Miért van kulcsa a lakáshoz? Ki a tököm ő? Hagyjátok a zárban a kulcsot, akkor nem tudja kinyitni, hiába van kulcsa.

2012. szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem akarom megbántani, mert egyébként meg szeretem. Anyu testvéréről van szó, és amikor nem részeg, akkor nagyon jól el tudok vele beszélgetni. Csak amikor részeg, akkor nagyon buta, parancsolgat. Bunkózik ha nem kap rögtön egy újabb sört, amikor kiürül az, ami a kezében van. Anyuék sajnálják, mert nagyon sok rossz dolog történt vele régebben, többek között ezért van kulcsa a lakáshoz. A szobámnak nincs kulcsa.

Végül nem tudtam aludni tegnap semmit, és úgy tűnik, hogy ma sem fogok. Az a baj, hogy ilyenkor 2-3 napig nincs nyugtom. Mindig azt kell csinálni, amit ő mondd. Reggel is lecsukta a laptopot, miután elküldtem ezt a kérdést, mert nem figyeltem rá. Amikor meg majdnem elaludtam ülve, akkor meg felrázott, meg adott egy energiaitalt, hogy ne aludjak. Tehát egyáltalán nem agresszív, nem ütöget meg ilyesmi. Csak igényli a figyelmet.


Egyszer volt, hogy a 3. éjjel már nem bírtam és kidőltem a kanapén, anyu felkeltett, és beküldött a szobámba. Ő addig lefoglalta, és így tudtam aludni. De hétfőn olyan voltam, mint a...


Köszönöm a válaszokat. Szerintem ma elbújok előle és próbálok tanulni, aztán majd valamikor elintézem. Nem szeretnék karót kapni.


Köszönöm mindenkinek a választ! :)

2012. szept. 15. 12:44
 13/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lemaradt, hogy 16 éves vagyok. Következő hónapban leszek 17. :)
2012. szept. 15. 12:45
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
Most nem kell mentegetned őt, ki nem sz*rja le a problémáit, attól még nem normális, hogy ott lóg nálatok ilyen állapotban. A szüleid is jó marhák, ha még adják neki a további piákat, nemhogy próbálnának tenni valamit, ha már annyira fontos nekik állítólag. Nem értem ezt sem, az a törődés, hogy ők is adnak neki piát? Ha komolyan érdekelné őket a sorsa, segítség, vigyék elvonóra, ne hagyják ezt. A gyereküket hogy tudják ennek kitenni? Szánalmas, ostoba emberek!
2012. szept. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, anyádék miért terhelik rád a rokon problémáját. Beszélj velük, hogy mondják meg neki, hogy te nem érsz rá, különben sem érdekel a részeg dumája és nem a te dolgod. Vagy kirakják, hazaviszik, vagy nem engedik be, de ez nem állapot, ők nem látják??
2012. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor, ha máskor részegen átjön ápolgassa anyukád a lelkét. Apádnak meg mondd meg hogy kérsz egy kulcsot a szobaajtódhoz. Ha csaj vagy, akkor meg csodálom, hogy szüleid engedik, hogy részegen nagybácsid körülötted legyeskedjen, főleg ha sejthető a szexuális nyomora (nincsen nője).
2012. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
akkor legyel gyava es turjed. nem vagy koteles megfogadni a tanacsot sem amit itt kaptal.
2012. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ugyanilyen rokonom.Szintén anyám tesója,józanul normális,akkor jót tudok vele dumálni,de részegen hülye lesz,kesereg és a hülyeségeit kell hallgatnom.Egyszer már nagyon elegem volt belőle és felemeltem a hangomat,akkor úgy békén hagyott,másnap szinte már semmire nem emlékezett.Nem tudom a Te nagybáttyád mire emlékszik,ha kijózanodik,de ne udvariaskodj vele,ne hagyd hogy így elnyomjanak.Én arra is gondoltam hogy állba vágom a nagybáttyámat,annyira felidegelt egyszer,leszarom hogy a rokonom,részegen fa.sz lesz,így levezetem a feszültséget,Ő békén hagy másnap meg semmire nem emlékszik :D
2012. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!