Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek vagy barátnők akik...

Feleségek vagy barátnők akik nem dolgoztok mennyi pénzt ad a férjetek pasitok egy hónapban? Vagy ha ti kezelitek az egesz penzt az kb mennyi és hány főre oszlik el? És ruhara mennyit költótök ebböl?

Figyelt kérdés
Én picit sokat költök ruhára lehet le kéne állnom kiváncsi vagyok más is igy van e
2012. szept. 15. 17:47
1 2 3 4 5 6
 41/56 Zsizsik666 ***** válasza:
100%

200 ropi sok. Főleg, hogy otthon vagy, nem dolgozol, szóval nem mászkálsz annyit, hogy elhordd azt a sok ruhát. Vagyis felesleges. Oké, elmentek kolbászolni, kiöltözöl, de nemhiszem, hogy napi szinten mennétek, ha a férjed dolgozik. Ha komoly a kérdés, akkor én azt mondanám, komoly gondjaid vannak és a vásárlásba menekülsz valamiért.

O.K. hogy veszel jó ruhákat, de feleslegesen semmi értelme. Ez vásárlási mánia. Kellene helyette valami hobbi vagy elfoglaltság, társas összejövetelek, barátok, akármi. Nem egészséges ha csak a ruha érdekel, olyan...külsőségekre adó, felszínes ember látszatát kelti.

2012. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
83%

Drága férjeitek mivel foglalkoznak, hogy nettó 4-500.000 HUF-t visz haza? Imádom, hogy itt mindenki olyan, de olyan gazdag!! :D

Sok kamus..

2012. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:
Miért nem?mire költenénk mégis? Nem kaviárt zabálu k még étterembe járunk meg folyatjuk a vizet egész nap
2012. okt. 21. 12:32
 44/56 anonim ***** válasza:
95%

Azt hiszem, hogy ez fake kérdés.

500 ezres nettó fizetés tudom, hogy az átlaghoz képest rengeteg, de annyira nem sok, hogy mindenre el lehessen szórni, ráadásul nem hiszem el, hogy egy férfi ennyire nem törődik a saját pénzügyeivel. Itt nem milliós nagyságrendekről van szó, azért elég feltűnő, hogy havi 100-at raktok félre, nem pedig minimum a kétszeresét.

2012. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:
Én osztom be és kezelem a pénzt
2012. okt. 21. 13:42
 46/56 anonim ***** válasza:
90%

Az derült ki, hogy a pénzed több, mint az eszed :D

Bocs, ezt nem tudtam kihagyni.


Aki ennyit költ ruhára az nálam a nem normális kategória. A férjemnél is. Ezek alapján pedig nem releváns a válaszom, hiába élünk hasonló keretből...

Ha az embered szerint ez nem f@szság, akkor hajrá, bár nekem úgy tűnik, te is érzed, hogy cseppet túlzás.

2012. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy ennyit, vagy annyit ad, együtt döntünk arról, hogy mit veszünk. Akkor is így volt, mikor még dolgoztam, most is így van és akkor is így lesz, ha megint dolgozok majd, vagy ha esetleg neki nem lesz munkája. Minden közös. Nem szoktam sokat költeni magamra, nem állunk olyan jól, inkább csak a legszükségesebbeket, luxusra ritkán futja. Ruhára pláne keveset költök.
2012. okt. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 szofi2009 ***** válasza:

szia

ha segithetek akkor inkább utazásra,nyaralásra költsd azt legolább mindketten élvezitek,nem kell sem a vizet folyatni sem pedig feleslegesen vásárolgatni.

Furcsa férjed lehet az enyém nem engedi hogy én vásároljak neki ruhát(kivéve ajándék)mert ö akarja kiválasztani. Mi együtt megyünk el nézelödni ,vásárolni és mindig kikérjük egymás véleményét. Ez egy jo alkalom arra is hogyha valamelyikünk aránytalanul drágán meggondolatlanul akarna valamit megvenni akkor a másik figyelmezteti rá hogy talán nézzünk még körül.

Ahogy értettem te sem szoktál minden honapban ennyit költeni de valahogy most igy alakult. Ne bántson a lelkiismeretfurdalás néha bárki kicsaponghat kicsit csak ne csinálj ebböl rendszert.A következö hónapba ne költs egy vasat se ruhára igy máris 100.000,-ft lesz a két hónap átlaga.

2012. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:
Most hónápban 50 ezret költóttem csak haladok
2012. okt. 21. 17:47
 50/56 anonim ***** válasza:

Én egy év alatt sem költök ruhára 20E-nél többet, utálok vásárolni, főleg ruházkodni. 2 nadrágom van, egy kisebb meg egy nagyobb, súlyingadozás miatt, most a kisebbet hordom, ami kiszakadt a héten, most kénytelen leszek újat keresni - 2 éve vettem ezeket, darabját 900 Ft-ért.

Pólót 1000-2000 Ft-ért szoktam venni (nőies szabású, sztreccs), évente 5-10-et kb. Bugyi 3-400 Ft, évente 10-15-öt veszek. Most nyáron vettem 6-7 nyári ruhadarabot turkálóban (500-2500 Ft/db), ebből 2 egyberuha, azokat váltva hordtam egész nyáron. Nincs nagyobb igényem.

Télikabátot 2 éve csináltattam, egyedi, iparművész kabát, 15E Ft volt.

2012. okt. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!