Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Mennyire "szolgáljá...

Feleségek! Mennyire "szolgáljátok ki" a párotokat?

Figyelt kérdés
Én ledöbbentem ma mikor a nővéreméknél voltam. Hozzáteszem hogy elég nagy tuskó a férje, a tesóm csak ilyen cseléd/szerető/szakácsnő otthon, habár 16 éve megvannak így, de neki nem sok szava van. De a férje a kanapén tehénkedett, bámulta a tv-t, erre elég erélyes hangon rákiabált hogy "Hozd a telefonom ide" miközben a tesóm mosogatott. Nem hallotta, erre rákiabált kicsivel később hogy "Mi van már, nem hozod ide?" Meg nem tud magának ennivalót szedni, kijelenti hogy "Éhes vagyok" stb. Ez másnál is így van?
2012. aug. 16. 20:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,legalábbis nálunk nincs így.Munkamegosztás van.Amit én nem tudok megtenni megteszi ő,ezen felül is sokat segít.
2012. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem, másnál nincs így. Illetve csak annál, aki hagyja, hogy így legyen.

Minden belőlünk indul ki, így az is, hogy van-e emberi tartásunk.

2012. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs így.

Ha valamiért lusta odamenni ( ritka) akkor szépen megkér, hogy vigyem neki oda, de csak ha a környéken járok. Általában pusziért tesszük meg :D


Egyébként szomorú, hogy a nővéred ilyen szolgalelkű és az is szomorú, hogy a férje maximálisan ki is használja ezt.

2012. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

Sok ilyen cseléd feleség van, én nem értem miért.

Nálunk nincs ilyen, nálunk munkamegosztás van, legfeljebb betegség esetén van különleges kiszolgálás. Teljesen normálisan élünk, egyikünk sem lusta disznó.

2012. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szó sem lehet róla! Mindenkinek megvan a maga feladata, amit automatikusan csinál. Pl. a főzés kizárólag az enyém, de mert én dolgoztam a kaja elkészítésével, a romeltakarítás a férjemé. Mosni, vasalni természetesen én szoktam, de ő felmossa a konyhát, előszobát, fürdőszobát. Olyan betegsége van, ami miatt semmiféle rezgő eszközzel nem dolgozhat (ide tartozik a proszívó is). Ő előkészíti a terepet a porszívózáshoz, majd mindent visszarak a helyére (persze a duplatetejű étkezőasztalt már nem ő húzza arréb, mert - mint írtam - beteg). De a betegsége ellenére is aktív a háztartásban.
2012. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen házasság van, ami abszolút tiszteletlenségre vall a másik fél részéről. Az említett illető egy bunkó, aki kihasználja a felesége alázatosságát, ehhez nincs is mit hozzátenni, nekem biztos nem kéne egy ilyen pasi. Természetesen megfőzök és a családom elé teszem az ételt, de a takarítás közös és mindenben számíthatok rá, a gyereknevelésben is, tényleg mindenben, nem panaszkodom. Nem a cselédje vagyok, hanem a felesége a kettő más tészta, van aki ezt máshogy tanulta.
2012. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%

Teljes munkamegosztás és ez igy van jól.


Egyszer próbálta meg poénkodva előadni az "én vagyok a férfi,te meg az engedelmes cselédfeleség" szitut,de pont "jó" kedvemben kapott el,ezért nagyon nem találtam viccesnek és rendesen leordibáltam a fejét!

Azóta tudja szegénykém,hogy nem vagyok szolgalelkű némber,és csak azért mert ő mondja, nem fogom kiszolgálni.

Ha ÉN úgy akarom,kiszolgálom-kisebb dolgokban.

De SOHA nem leszek a cselédje!


Annál az ominózus ordibálásnál is megmondtam neki:"Ha nem vagy képes EGYENRANGÚ TÁRSadnak elfogadni,mehetsz a francba,mert nekem nem kellesz!"


Nem birnám elviselni,ha valaki úgy csicskáztatna,mint a nővéredet a férje...

2012. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Túlzásnak érzem a nővéredéknél a szitut, amit leírtál. Én is szívesen "szolgálom" ki az én drágámat, de neki elég húzós melója van, és tudom, hogy jól esik neki, ha készítek neki vacsorát, vagy nem kell takarítania. De ha kipihent, akkor szívesen segít bármiben. Ja, és mindig megköszöni, hogy gondoskodok róla.
2012. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
A párom hazajön,nem is köszön,csak az az első kérdése:melegítesz kaját? Erre hangosan ráförmedek,hogy SZIA! Veszi a lapot,mégis következő nap ugyanígy állít haza és ez így megy 5 éve. Ezzel elmondtam mindent.
2012. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
48%
Hát ,kedves utolsó ,és neked ez tetszik 5 éve?
2012. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!