Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek vagy barátnők akik...

Feleségek vagy barátnők akik nem dolgoztok mennyi pénzt ad a férjetek pasitok egy hónapban? Vagy ha ti kezelitek az egesz penzt az kb mennyi és hány főre oszlik el? És ruhara mennyit költótök ebböl?

Figyelt kérdés
Én picit sokat költök ruhára lehet le kéne állnom kiváncsi vagyok más is igy van e
2012. szept. 15. 17:47
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem ha senki nem vásárol akkor miért vn tele minden plaza miért kell vadaszni a kisszérias ruhákra hogy maradjon meg a tómegcuccosok is hm cunda miert van folyton tele
2012. okt. 21. 19:48
 52/56 anonim ***** válasza:
Figyelj, mondjuk ha 100 nőből vásárol 9 (most hasamra ütöttem), akkor az 5millió nőből vásárol 450 000. Plusz a külföldiek, turisták, átutazók. Ha egy kisszériás ruhából gyártanak a méretedben 20 db-ot, akkor arra 5-600 000 nő jut. Na, vajon akkor miért kell vadászni? Ettől még a nők többsége nem akarja megvenni pont azt a kisszériás ruhát.:)
2012. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
A 9-es hozzászólásodra: ez egy szenvedélybetegség, vásárlásfüggőségnek hívják. Fordulj addiktológushoz!
2012. okt. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 Ilyent ***** válasza:

Kérdező

Te csak szeretnél így élni. Gardróbszobát is maximum filmben láttál.

2012. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
A 200-nak a nagy része harisnyákra megy el, hisz egy ilyen férj előtt sokat kell térdelni.
2013. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:
én ennél valamivel többet keresek, egyedülálló nőként, és szeretek öltözködni is, de ilyet sosem tennék még a saját pénzemmel sem, nemhogy máséval. Szerintem amúgy ez pszichés probléma amit a kérdező ír, és nem feltétlenül élősködés. Illetve nem csak az. Ez szerintem vásárlási függőség súlyos példája. Lehet kezeltetni és kell is, főleg, ha más pénzén ilyen agybeteg a kérdező. Egy jó agyturkász csodákra képes.
2016. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!