Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék beszélgetni, olyan...

Hol tudnék beszélgetni, olyan emberekkel, akiknek a családjukban van alkoholista, és tanácsokat tudnék kérni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Elvileg épp úgy, ahogyan anonim alkoholisták is vannak, úgy van alkoholisták családtagjainak is ilyen beszélgetős lehetőség :)


A nevüket nem tudom, de ha az AA-ra rákeresel, akkor őket is meg kell találnod.

2012. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Írj privátot,ha gondolod.

Apám alkoholista,amióta az eszemet tudom.Nem tudom tanáccsal tudok-e szolgálni,de szivesen beszélgetek veled ha gondolod.

2012. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó, írtam neked privit!
2012. szept. 16. 13:22
 4/9 anonim ***** válasza:
szia!dobj egy privátot,hasonló a helyzetetm
2012. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, írtam neked is!
2012. szept. 16. 13:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen családban nőttem fel. Szívesen beszélgetek veled én is.
2012. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, ha gondolod. Egyik szülőmet elvesztettem már, a másik még próbál életben maradni, de szerintem nem sokáig fog tartani nála. Pedig alig 50 éves... én meg még nem vagyok 30.
2012. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Hát nagyon sajnálom, hogy nálatok is ez a probléma, nálunk is...most anyunál.

Sajnos apu is iszik, régóta, de vele úgy vagyok, hogy tudom, hogy nem fog megváltozni.

Anyu ivása nagyon megvisel lelkileg, rengeteget beszélgettünk már vele, mindig megígéri, hogy abba fogja hagyni, de nem. Szégyenbe hozza a családot:-(

Most tegnap, azt mondta, hogy nem akarja, hogy ez így menjen tovább, elmegy elvonóra. Hát nem tudom, sokszor hittem neki.....

Nem élek már velük, külön családom van, ellenőrizni az ivását nem tudom napi szinten.

Melyik szülőd veszítetted el? Az ivás miatt ment el?

2012. szept. 17. 13:44
 9/9 anonim válasza:
Én is örülnék, ha írnál. Édesapám utolsó élete utolsó nyolc évébe már nem ivott. Nagyon megváltozott pozitívan. Én magam is alkoholbeteg lettem, de abbahagytam az ivást. Az anonim alkoholistákhoz járok. A kulcs a változás.
2012. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!