Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régóta együtt vagyunk. Kölcsön...

Régóta együtt vagyunk. Kölcsönadok majd a páromnak egy nagyobb összeget amit természetesen amint tudja visszaadja. Én már ezt eldöntöttem, de ő nem akarja elfogadni. Én könnyebb helyzetben vagyok jóval. Más is volt már így?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 11:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni 21 éves nő vagyok, ő is ennyi.
2009. júl. 31. 11:39
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen... az én párom is ilyen... férfi büszkeség. Csak akkor fogadja el, ha máshonnan tényleg nem tudja előteremteni. Szerintem nálatok is így lesz. Ha tényleg nem lesz más megoldás, akkor el fogja fogadni.
2009. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Szia,

én még nem voltam ilyen helyzetbe. De ha a párodat megnyugtatná, akkor írjatok egy papírt arról, hogy adtál kölcsön neki. Így neki is könnyebb, olyan, mintha hitelt venne fel egy bankból. (szerintem)

Üdv: Mimi 25L

2009. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy érzi ez gáz mert neki kellene adnia nekem.De régen mikor tanultam és ő már dolgozott ő is segített nekem, csak már elfelejtette.Attól fél mit szólna a családom. De mivel külön kasszán vagyok tőlük, nem kell elszámolnom.Úgy érzem én segíthetek neki egyedül.És nem kötöm más orrára otthon kinek adok és mit.
2009. júl. 31. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Kérdés,hogy mire akarsz neki kölcsönadni? Egyik barátnőm 5 éve volt együtt egy fiúval,mikor kölcsönadott neki,aztán pár hónappal késöbb szétmentek. azóta se kapta vissza a pénzt:(
2009. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy érzem ismerem annyira, bízzak benne. Ő talán olyan hogy ha szakítanánk akkor már csak azért is visszaadná .
2009. júl. 31. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!