Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a reakcióm, vagy túlreag...

Jogos a reakcióm, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Egy idősebb férfival kezdtem el ismerkedni. Nagyon fel akart vinni a lakására, én elmondtam neki, hogy nem én vagyok az alkalmas jelölt, ha szexet akar, én nem vagyok az a fajta. Elfogadta, megértette.


Kért egy második találkozót is, mondtam, hogy rendben, bár nem tetszett az az akaratosság, amit mutatott, hogy de igenis menjek fel hozzá, stb.


A telefonbeszélgetés során tett egy nagyon b*nkó megjegyzést a halott édesapámra. Nagyon jól tudta, hogy elhunyt. Mondtam, hogy randi lefújva. Ma addig nyaggatott, amíg közöltem vele, hogy mi a bajom. Még ő van felháborodva, hogy "De hát viccelni sem lehet? Én csak poénkodni akartam, de az is baj."


Nem akarok vele beszélni, de nem érti meg, állandóan hívogat, meg ír, hogy mi a bajom, nem hisztizzek. Jogos, hogy ezek után nem akarok tudni róla, vagy túlreagálom?


25N


2012. szept. 16. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már az eleje így indul, akkor szerintem sürgesd meg a kapcsolat végét. Nem csak a viccel volt bunkó, hanem a szex miatt is. Kétlem, hogy ilyen férfira van szükséged. Nem reagáltad túl.


(Persze, az idős pasik sokkal érettebbek... Emberek vannak, nem korosztályok, meg nemek.)

2012. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyám ez egy tipikus tahó pasi.A 2. beszélgetésnél megsérti apukád emlékét?Micsoda ökör az ilyen?

Sosem lenne szabad igy beszélnie,ilyet mondania.Ez egy öntelt fráter hagyd a fenébe nem te reagálod túl.Az ilyen nem tiszteli a nőket.

2012. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne reagálj, ne vedd fel a telefont, és majd abba hagyja, rájön hogy tényle nem vagy rá kíváncsi.!
2012. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már azután hanyagolnod kellett volna, hogy fel akart vinni a lakására...
2012. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem reagáltad túl. Teljesen igazad van. Jól tetted, hogy elküldted.
2012. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mit mondott szó szerint?


Amúgy szerintem is egy tuskó...

2012. szept. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Éppen telefonáltunk, amikor kopogott a postás, hogy levelet hozott Édesapámnak, írjam alá. Mondtam, hogy leteszem, később visszacsörgök. Postásnak elmondtam, hogy vigye vissza a levelet (reklámanyag volt, rendelj ezt és nyersz egy másik dolgot típusú).

Visszahívtam, és kérdezte, hogy mi volt. Én meg mondtam, hogy levél jött Apumnak, de 6 éve meghalt. Erre közölte, hogy biztos az örökségről jött értesítés.


Amúgy köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2012. szept. 18. 22:33
 8/8 anonim ***** válasza:

nos itt mindenki azt írja milyen bunkó a pasi.Én a megjegyzését nem tartom bunkónak,tényleg ez csak egy poén volt.Bár nem mindenki vevő az ilyesfajta beszólásokra,kinek mi a határ ez emberfüggő!

A másik dolog engem inkább jobban zavarna ha nagyon erőszakos és nem érti meg azt hogy a "Nem" az akkor is nem.

Ha nem akarsz vele többet találkozni akkor ne reagálj semmit a telefonjaira,sms-re egyszer csak megunja és abbahagyja.

2012. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!