Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki? Anyám...

Jogosan akadtam ki? Anyám szerint túlreagálom.

Figyelt kérdés
szal röviden elmondom. Tegnap úgy döntöttem kisúrolom a cipőimet. A sógornőm itt lakik nálunk, am nem beszélünk, már többször össze is vesztem vele nem bírom őt. És a lényeg az h keresem a cipős szekrénybe a nike sportcipőmet ami mellesleg nem volt olcsó, és nem találtam .Reggel vhová ment a sógornőm gondoltam ő vette fel. Olyan ideges lettem,h miért veszi fel egyáltalán fel az én cipőmet? Na mondom haza jösz tuti kiosztalak így is volt. Jól összevesztem vele ismét.Azt mondja ugy sem hordom meg h azt hitte h már azt a cipőt anyának adtam, de ez nem így van ő is tudta h csak anyának egyszer adtam kölcsön.Meg h van egy rakás cipőm ne sajnáljam ilyenek.Hát bmeg nem is beszélünk utállak mint a szart erre meg van képed felvenni a cipőmet?!Anya szerint túlreagálom és nem kéne így viselkednem,és ekkora balhét csinálni belőle, de szerintem most rohadtul nekem van igazam.Ne nyúljon a cuccaimhoz és se veszek fel semmit ami az övé! Mit gondoltok? Pofátlanság amit csinált?
2012. aug. 17. 10:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
akkor miért lakik nálatok?hány éves vagy?
2012. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
A stílusod kicsit durva, de ettől függetlenül igazad van. De nyugodtan vegyél el te is valamit az ő dolgai közül , és majd rájön.
2012. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Igen, pofátlanság. Akkor is az lenne, ha legjobb barátnők lennétek. Az már a 2-3 éves kisgyereknek is meg lehet tanítani, hogy kérdezés nélkül NEM nyúlunk más holmijához...
2012. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Én is kiakadnék, igazad van!

Ne vigye el senki a cuccaim kérdés nélkül. Akivel így utáljuk egymást az ne is nyúljon hozz.

A cipő pedig nálam egy kényes dolog, azt én családnak és barátnőnek sem adom kölcsön. Ruhát bármikor, de cipőt én nem szeretem más után hordani-presze ez már az én nyavajám.

2012. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad, de kicsit kulturáltabban. :)

Alap dolog, hogy elkérem, ha nem az enyém, azonkívül cipőt nem ajánlatos kölcsön kérni, venni, mert csak te tapostad ki magadnak.

2012. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire rossz a viszonyotok,akkor én is hasonlóan reagálnék.Legközelebb vedd te is kölcsön a dolgait.
2012. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
azért van itt mert tesómmal összejött aztán összeköltöztek, és hát itt laknak nálunk. Én 17 vok ő meg 22, de am nem ez az első h a cuccaimat elveszi. Még mikor először megismertem akkor egy ideig jóba voltam vele és akkor is adtam neki kölcsön farmert meg felsőket,és azok is mind márkás cuccok voltak, elég drágák, és azokat sem adta vissza később. Megáll az eszem h lehet vki ilyen -.-" pedig neki vannak ruhái meg minden, cipője is. Ostoba egy nőszemély!!
2012. aug. 17. 10:45
 8/18 A kérdező kommentje:
na örülök h nem csak én gondolom azt h nekem van igazam ha nem mások is, anya felbosszantott mikor mondja h hát jól van nem baj most egyszer felvette nem lesz semmi bajod stb hát persze.... -.-"
2012. aug. 17. 10:47
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én békés természetű vagyok. Szeretem is a sógornőmet, de még így is megjegyeztem volna neki a dolgot. Ha nem szeretném meg egyenesen nyakon is vágtam volna. Rühellem, ha a cuccaimhoz nyúlkálnak az engedélyem nélkül.

Persze van olyan nálunk is, hogy nem vagyok otthon és sógornőmnek kellene valamim, de mindig felhív, hogy elveheti-e. Én mondom neki, hogy persze bemész a szobámba és itt találod, szóval irigy se vagyok, csak említse meg a dolgot.

2012. aug. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%

Igazad van, én is utálom, ha elveszik a cuccaimat.

De!!! Ezt kulturáltan is meg lehet fogalmazni, nem ilyen alpári stílusban, már ne is haragudj. Főleg ezen a fórumon leszel kedves kicsit moderálni magadat, mert az agyam eldobom, hogy ilyeneket kell itt olvasni.


De ettől függetlenül ne hagyd, hogy elvegye. Állapodjatok meg, hogy melyik kinek a szekrénye/polca, mindenki oda pakolja a SAJÁT cuccát, és csak azt használja.

2012. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!