Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó egy ilyen kapcsolat...

Miért jó egy ilyen kapcsolat egy nőnek? Poligám házasságok.

Figyelt kérdés
amikor egy férfinak több felesége van? hogy bírják elviselni hogy rajtuk kívül még van x számú nője a férfinek?
2012. szept. 16. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:

TLC-t nézted ?:)

az egyik nő úgyis kifogja sajátítani a pasit, vagy megpróbálja. :)

2012. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

TLC Sister Wifes?

Én is gondolkoztam rajta, végül mégiscsak arra jutottam, hogy azért ebben élnek, mert ebben is nőttek fel. A "szülői" mintát meg sokaknak nehéz nem követni.

2012. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azt néztem. én nem bírnék így élni, de a férfi láthatóan nagyon jól érzi magát. bár volt egy rész amikor az egyik csaj kicsit kiborult...
2012. szept. 16. 17:00
 4/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Valahogy a vallással kötik össze, de természetesen bőven leeht benne érdek is. A férfinak egyértelmű, de a nőknek is... Mindig kéznél van egy férfi a háznál, de most, hogy külön kellett költözniük, szinte függetlenek, nem minden nap kell gondoskodniuk a férjükről, mert hol ez veszi kezelésba, hol amaz. Így talán tovább fent is marad a szenvedély köztük, a maga morbid módján. Mert mindig "harcolni" kell a fickóért...

2012. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha nézted most ,láttad , általában Jennel ( a ducibb) intézi úgy az ügyeit,hogy ki tudja sajátítani a csávót...
2012. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Az arab kultúrában általános.
2012. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát,én nem egy epizódot láttam,ahol kiborultak.Mindig féltékenykednek egymásra(érthető).Az egyik nő mondta,hogy mindig borzalmas,mikor kiderül,hogy valamelyikük terhes,mert az azt jelenti hogy a másik feleséggel is van szexuális kapcsolat.Persze mondta,hogy tudja,hogy van,de ilyenkor ténylegesen szemebsülnek vele,tudatosodik mindenkiben.Mikor az új nővel volt nászúton,egyik sem örült.

Szörnyű lehet.De ha jól tudom a szüleik nem poligámok.Mondták is nem egy részben,hogy kitagadta a család egy része őket.

2012. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Háhá nekem is a TLC-s műsor ugrott be erről:D Két részt láttam, de még mondtam is a barátomnak, hogy sose bírnám ezt elviselni, hogy mások is legyenek rajtam kívül. A pasiról meg megvan a véleményem.:D Mégha egy Adonisz lenne.. de távol áll tőle :DDD
2012. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de mindenhol azért szidjátok a pasikat, "mert ki akar sajátítani magának"...

Itt meg pont ti írtok ilyeneket??

2012. szept. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Bocs, de mindenhol azért szidjátok a pasikat, "mert ki akar sajátítani magának"...

Itt meg pont ti írtok ilyeneket??"


Jajj, ne értetlenkedj már. Van egy árnyalatnyi különbség a "van négy feleségem", és a "nem találkozhatsz anyáddal/tesóddal/barátnőiddel" között...

2012. szept. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!