Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek honvagy ellen?

Mit tegyek honvagy ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 8 honapja kulfoldre koltoztem, 9000 km-re a csaladomtol es van nekem egy unokaocsem akivel otthol egyutt etem de nincs apukaja es olyan voltam neki mint az apja.. (4 eves lessz most) Mit tegyek hogy ne erezze a hianyom annyira meg mindig mert nagyon messze lessz meg mire hazajutok 1-2 ev.. SZoval...?

Megvalami anyanak is hianyzok de o nem mutatja annyira direkt ezt az egeszet mert tudja hogy nekem sem konju, de mondtak nekem masok hogy minden este sir utannam.. az a helyzet hogy nem tudom mit tegyek aki jart mar hasonlo cipoben vagy tud valami valaszt kerem irjon kosoznom!


2012. szept. 16. 17:40
1 2
 11/13 anonim válasza:
76%
Haza kell menni !!!! Sajnos nekem mar keso, tul sok minden kot ide angliahoz, mivel 20 eve itt elek !!!! Csak a siras es a Kovacs Kati marad. Ne kerdezzetek hujesegeket, ne bantsatok meg embereket. Bocsi.
2016. dec. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Dkov06 válasza:
76%
Költöz haza mert idegrendszered tönkre megy én 7 éve vagyok itt Angliában eben az évben költözök haza adig ki birom de neked minden féleképenn nem valló külföld nem mindenki bírja
2017. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

A boldogsag nem orszaghoz vagy roghoz kotott.

Boldog elegedett ember a jeg hatan is az.

A boldogsag az elegedetseg otthon bennunk van akarhova is megyunk.

Aki nincs jol a boreben az sehol nem lesz boldog.

2017. márc. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!