Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családomban nincs semmi tabu?

A családomban nincs semmi tabu?

Figyelt kérdés
Lényegében kiskorom óta sose csuktuk a fürdőszoba ajtót, egybe van a Wc a fürdőbe, ha fürdök anyám simán bejön nagy wc-zni,előttünk mászkál pucéran-ismét kiskorunk óta. nem tehetem azt,hogy magamra csukom az ajtót,vagy megmondom neki,hogy ne mászkáljon előttem (lógós cicivel,és szőrös puncival hisz valljuk be,egy tini lánynak nem a legjobb látvány.)mert rám förmedne, így nevelt minket.. de ennyi idősen kezd idegesíteni,hogy nincs semmi intim szférám,vagy nem tudom mi erre a legtökéletesebb szó. szóval nem xy az nincs.

2012. szept. 17. 15:29
 1/8 A kérdező kommentje:
szóval mit tehetnek ez ellen? Vagy nektek mi a véleményetek erről?
2012. szept. 17. 15:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten elmondod neki, hogy teged ez zavar. Megkered, hogy valtoztasson ezen. Mast nem tehetsz.
2012. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Néha nálunk is megy a pucérkodás, van, hogy anci elflangál előttem egyszál csöcsben, és néha én is ő előtte.

Persze ez nem mindennapos. A régi házban nem volt külön fürdőszobám, ígyha anyu pacsált és nekem dolgom volt, bekopogtam és mondtam, hogy halaszthatatlan dolgom van, aztán na... :)


De ha téged zavar, hát szólj neki. Mond meg, hogy most, hogy beléptél a tinikorba már szükségét érzed az intimitás egy bizonyos fokának.

Nem fogja megenni a fejed, hiđ el :) Max duzzogni fog, hogy a szabad neveltetésének nem lett eredménye :)

2012. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát engem is zavarna,Fiu v lány vagy?

Nekem az anyósom volt igy és a sogornöm.elöttem mászkáltak és elmondtam hgy ez engem nagyon zavar.Mondd el te is hogy vegyen fel egy köntöst.

2012. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ilyen fokon nem ment nálunk, de én spec zártam a fürdőszobaajtót, és mivel a szobaajtómat nem tudtam, ezért rászoktattam őket a kopogásra. Nem mondom, hogy könnyű menet volt, mert megkaptam, hogy nem így neveltek, náluk sosem voltak zárt ajtók blablabla, de ez engem nem érdekelt. Persze így is volt, amikor jogot formált rá, de ilyenkor nyomatékosítottam, hogy ez engem rohadtul zavar, és vegye ezt figyelembe.
2012. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most mennyi idős vagy ? kérdező

Csináld ugy az idő beosztásodat, hogy a legkevesebb időtt kelljen velük egyött töltened. Menj be a szobádba tanulj, vagy foglald le madag valamivel.

Most már jönnek a hűvösebb idők, igy nem fognak annyit meztelenkedni.

2012. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha annak ellenére sem biztosítják számodra az intim szférát, hogy Téged zavar az anyukád meztelenkedése, és az, hogy bemegy a fürdőbe amikor Te meztelen vagy, akkor bizonyos értelemben ez szexuális zaklatás! Nem tudom hány éves vagy, de ez akár kiskorú veszélyeztetésének is számít.
2012. dec. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Majd elmúlik. Mármint részedről.
2012. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!