Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya annyira konzervatív...

Anya annyira konzervatív szexuális téren. Vagy normális, ahogy ő gondolja?

Figyelt kérdés

Fél éve járok egy fiúval, 1 hónap után feküdtünk le, amikor anya meglátta az óvszeres dobozt, hát majdnem szívrohamot kapott. Most meg ha épp látja, ahogy beveszem a tablettát, teljesen kiakad, hogy milyen szexmániás k*rva vagyok...

Volt, hogy kiskoromban maszturbálás közben rám nyitott, persze, hogy teljesen leszidott, még jó, hogy nem vettem magamra, biztos teljesen gátlásos lennék...


Szóval anya nagyon konzervatív, vagy csak féltékeny. Kb 5 éve semmilyen kapcsolata nem volt férfiakkal. Vagy ez normális, ahogy ő gondolja? Ja, és szerinte a szüzességemet a házasságig kellett volna tartogatni


17/L


2012. máj. 12. 15:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Illetve anya szerint a szex 25 éven felülieknek való, nem pedig egy 17 évesnek, meg hogy nekem hogy lehet szexuális vágyam, stb...

Mintha nem ez lenne a világ legtermészetesebb dolga...

2012. máj. 12. 15:14
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
gondolom nehezen fogadja el, h kezd felnőni a lánya... hagyj neki időt... :) valószínűleg még mindig a kislányát látja benned! De ez normális... majd idővel elfogadja.
2012. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
1 hónap után ilyen fiatalon szerintem sem normális szexelni.
2012. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem te túlságosan könnyűvérű lehetsz, anyukád pedig valóban konzervatív. Valahol az aranyközép utat kellene megtalálni.


Az én anyukám is így gondolkodik, ahogy az tiéd. Nálunk is balhé volt, amikor elveszítettem a szüzességem. Ugyanis ő a nászéjszakán veszítette el, apuval és azóta is együtt vannak immár 25 éve. Nem volt más férfival még csak csók sem, és nem is lesz. Boldog és még mindig szerelmesek egymásba apukámmal. (Nem megszokás, ők tényleg szerelmesek!!!)

Ezért egyrészt irigylem, másrészt nem. Én nem ilyen típus vagyok. Idővel megtanulta kezelni. Bár volt olyan is, hogy engem is le ku*vázott. Nehezen fogadta el, hogy nem úgy gondolkodom ahogy ő!


Azt tanácsolom, hogy próbáld megérteni őt is. Nem kell elfogadnod, amit mond de gondolj bele a helyzetébe. És nem kellene ennyire lázadónak lenned. Írásod alapján azt gondolom, hogy neked a szex egyenlő a vággyal és igénnyel, pedig megéri olyannal csinálni akibe szerelmes is vagy.

(Én 18 évesen veszítettem el a szüzességemet, fél év együtt járás után, amikor már szerelmes voltam a barátomba.)

2012. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 lulukaa4 válasza:
30%
Szerintem meg mindenki akor szexel amikor akar..És ha annyira kislányt látna benned nem ijeneket mondana h sexmániás vagy meg ijenek hanem leülne veled megbeszélni hogy oké megvolt neked is te is kezdesz felnőni stb..Dehát ha az én anyám lene ijen ugy leosztanám!Anyukám megérti és tök segít ha kérdezek valamit meg akármi..Elég rosz lehet ez neked:S
2012. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok könnyűvérű, és nem azt írtam, hogy bárkivel csak úgy simán kielégítem a vágyaimat.
2012. máj. 12. 15:28
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
lulukaa.. minden szülőnek a gyereke mindig, még 30 évesen is a "kisbogyókája" marad! Majd ha lesz egy gyereked, megérted ezt az érzést :)
2012. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

ma 15:24


mert mi a normális? házasságig megmaradni aztán válni mert szar a szexuális élet? én 17 évesen 3 hét után feküdtem le az első párommal ,és lám azóta is együtt vagyunk. Elég régimódian gondolkoznak az emberek, de a generációk haladásával és a régiek eltűnésével hál Istennek megszűnik ez a probléma. Jól kell nevelni, tájékoztatni a gyereket és ennyi. A kérdező anyja tuti nem beszélt neki soha a szexről mégis védekeznek! Nem hiszem hogy olyan felelőtlen lenne.

2012. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem 17 évesen semmi baj nincs azzal ha szexel az ember.Csak vállalja a következményeit, és ha úgy alakul ne siránkozzon hogy őt csak kihasználták blabla. Szerintem minden ember magáért felel, és mindenki el tudja dönteni hogy elég idős a szexhez vagy nem.
2012. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

első és 7-es válaszoló vagyok!

Nincs semmi gond a koroddal. Ha te érettnek érzed magad és valószínűleg az is vagy, ha ennyire felelősségteljesen védekezel.

Egy anyának nem könnyű azt látni, h már nem az a kislány vagy, aki szaladgál, odabújik, összemaszatolja magát, hanem egy nő!

De ettől függetlenül még mindig az ő kislánya maradsz és ha eltelik egy kis idő, ő is fel fogja ezt dolgozni, h már ez is eljött.

Gondolom lelkileg az is megnyúzza anyudat, h nincs tartós kapcsolata és ráébred, h már nem egy kisgyerek van mellette. Ez nem féltékenység... inkább csak félt.

Azért amiért tablettát szedsz nem leszel szexmániás, max ha kihagyod a bevételt, terhes lehetsz.

Lehet, h annak idején ő nem szedett ilyesmit, nem tudja h működnek ezek a gyógyszerek.

Ezt elmagyarázhatod neki, h miért kell mindig szedned.

Biztosítsd arról, h odafigyelsz és vigyázol magadra. Habár ez nem fogja 100%ban megnyugtatni, de el fogja fogadni.

2012. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!