Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? (bővebben lent)

Mi tévő legyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tanácsotokat szeretnék kérni,hogy mit tegyek.27éves nő vagyok 8éve vagyok együtt a párommal aki 40éves és van egy 3,5éves kisfiúnk.Amióta megvan a gyerek sokat költöztünk(albérlet).Sokszor nem kapott a párom fizetést és így mindig csúszásunk volt.ez miatt most a gyerek meg én a szüleimnél lakunk a párom egy ismerősénél.Fiam elkezdte az óvodát.Most felmerült egy olyan lehetőség,hogy az anyósomékhoz költözhetnénk,mert ezt ők is szeretnék ezzel nem is lenne gond.De gyerek megint mit fogsz szólni a másik óvodához?Már így is furán viselkedik,hogy az apja nem lakhat velünk és csak időközönként találkozunk.Ráadásul anyósomék egy kis faluban laknak ami munkalehetőségileg elég rossz.Egy óvoda és egy iskola van.Most hétvégén is anyósoméknál voltunk és a gyerek mást se mondott,hogy Nagyapóéknál akar lakni.Mi tegyek?
2012. szept. 18. 15:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Ahol lakom a gyerekkel a szüleimmel ott meg megfizethetetlen az albérlet a kaució miatt!
2012. szept. 18. 15:43
 2/4 anonim ***** válasza:

A gyerek a legtöbb dologhoz úgy viszonyul, mint Te! Ha te szorongsz és kiakadsz a másik helytől és ovitól, akkor ő is szorongani fog, ha nyugodt vagy, és természetesen veszed (nem úgy csinálsz, hanem tényleg!!!) akkor ő is elfogadja. Az a kérdés, hogy Neked van-e munkád? Mert szerintem az most kulcsfontosságú lenne a gödörből való kimászáshoz. Ha nicns, akkor bizony keresni kell, méghozzá sürgősen, takarítást vagy bármit, mert így csak mentek a folyó mélyére, és csak egyre rosszabb lesz a helyzet.


Elég szomorú a helyzet, de bevallom, nekem most azok a kérdések jutottak eszembe, ahol azzal biztatják a fiatal nőt babavállalásra, hogy "a gyereknek szinte semmi nem kell, ahol ketten elvagytok, elvan egy gyerek is" meg "a gyereknek nem luxus, hanem szeretet kell". Igen, de akkor most az jó, hogy külön élnek, mert egy albérletet nem tudnak kifizetni...?


Bocsáss meg, nem téged akartalak bántani, csak annyi lenézést kap az ember, ha nem akar szülni, amíg saját lakás és biztos megélhetés nincs mögötte, hogy még...!

2012. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs munkahelyem,pedig rajta vagyok a dolgon.Sok mindentől félek így az összeköltözés miatt is.Tudom milyen a párom és az apósom.Ha egyszer összevesznek akkor több évig nem beszélnek egymással.És hát ha összeköltözünk ilyet nem lehet tenni,hogy mindig ide-oda fogunk költözni.Én ezt már nagyon unom.Örülök annak is,hogy a fiam boldogan megy be az oviba és az első naptól ott alszik.Megígértem magamnak ha gyerek elkezdi az ovit nem akarom kivenni onnan.De most megint kérdőjel van.Sajnos!
2012. szept. 18. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Anygilag most jobb, ha a te szüleidnél laktok nem?A párod hova jár dolgozni?melyik hely lenne közelebb a párod munkahelye szempontjából?


Ha te szeretnél dolgozni,akkor az anyósodék faluja nem jó,mert nincs munkalehetőség.Illetve max úgy, ha valami nagyobb város(megyeszékhely)van a közelben.


Ha most a szüleid városban laknak,ill azért akad munkalehetőség,szerintem maradjatok ott és gyűjtsetek némi pénzt, hogy aztán könnyebb legyen dönteni....


Bár nem értem a sztoriból, hogy most mi milyen távolságra van... :S

2012. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!