Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi Tévő legyek? Vannak még...

Mi Tévő legyek? Vannak még ilyen házasságok?

Figyelt kérdés
5 eve vagyunk hazzasok a ferjemmel,van mar egy 2eves kisfiunk is.A lenyeg az hogy en mar meguntam ot,viszont ebbe o a legnagyobb hibas.O mindig faradt,o soha nem akar semmirol beszelni...Ha haza jon,kajal es mar megy is netezni.Soha nem jatszik a gyerkkel sem,es ha raszolok hogy egy picit jatszon vele...azt a valaszt kapjuk"mit kell mar egy 2 evesel jatszani"Nagyon sokszor nagyon ossze veszunk.2 hetbe egyszer van sex de abba is taplo.Elválni nem szeretnenk,egyutt szeretnenk nevelni a gyerekunket hisz mindenkettonket imad!
2012. márc. 7. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Elmondom én mit tennék a helyedben, bár biztos lesz olyan akinek nem fog tetszeni. Én összecuccolnék és elköltöznék egy kis időre valahová. Egyedül! Igen, egyedül, a gyerek nélkül. Hagyd ott az apjával. Ebből látni fogja, hogy komolyan gondolod a dolgot és a gyermeketekkel is kénytelen lesz foglalkozni, legalább megismerik egymást.Nem kell mindig veled lennie, ott a másik szülő is, elvégre ketten hoztátok össze. Az, hogy mindig csak próbálsz vele beszélgetni, az nem fog változást hozni, ide valami drasztikusabb kell és ez az. Írsz neki egy levelet vagy akármi amiben leírod, hogy mit gondolsz kettőtökről, miben szeretnél változást stb és majd ha magához tért visszamész. Szerintem egy kis idő múlva könyörögni fog neked, nincs aki etesse, nem tud gépezni, foglalkoznia kell a gyerekkel, minden a nyakába szakad és ekkor majd észreveszi, hogy jó dolog az, ha te ott vagy neki...
2012. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha én azt csinálnám, amit az első ír, akkor a férjem elvinné anyóshoz a gyereket, hogy pesztrálja ő és közben telekürtölnék a falut, hogy mekkora ribanc semmirekellő vagyok, hogy nem foglalkozok a gyerekkel és csak úgy lelépek.
2012. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért az anyák általában nem hurcolkodnak el gyereket otthagyva, csak hogy megleckéztessék a férjet...gyerek nélkül ez oké, de a gyerekkel ezt tenni.....mit mondjon a 2 évesnek, miért hagyja magára? Azért a 2 éves gyerek már csak rákérdez, meg sír az anyja után......ilyet nem lehet tenni egy gyerekkel, hogy fegyverként használni az érzéseire való tekintet nélkül...........
2012. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Első vagyok. Hát...harmadik, amit te írsz arra meg az a megoldás, hogy idióta barmokhoz nem kell hozzámenni...
2012. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen szeret minket,es abbol szurtem le,hogy mikor haza er munkabol a ferjem es at jonnek a nagyszulok neki nem kell mas csak anya es apa.Es ez mindig igy van. Igen sokszor elofordul hogy nem akar sem velem sem a gyerekkel foglalkozni.Es ez a legrosszabb.
2012. márc. 7. 16:00
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tartom jó ötletnek a gyereket hagyja ott.2éves, az anyjához van szokva,miért őt kellene büntetni mert a szüleinek gondjaik vannak?Ha meguntad semmi nem jó akkor mi a gondod?Válni se akarsz.Nem tudod mit is akarsz.Ha csak a gyerekért fel áldozod az életed boldogság nélkül, akkor maradj.ha boldogságra vágysz indulj neki.A gyerek attól nem lesz boldog ha miatta maradtok együtt.A gyerekek nem hülyék..
2012. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy a férjed imád mindkettőtöket. Most már világos, hogy a gyerkőcre gondoltál. Az meg így természetes.
2012. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én mondjuk 17 éves vagyok, de van egy 2 éves tesóm. Néha kell rá vigyáznom 1-2 órát. Nem rossz csajszi, de azért nem kis meló, hogy figyeljek rá, meg le legyen kötve de közben tanuljon is valamit. Amúgy én is megtenném a helyedben hogy ott hagyom egy pár napra. Jöjjön rá, hogy mekkora felelősség is. A sexet meg kell beszélnetek, hogy ez így neked nem jó.

Ha végképp hajthatatlan akkor beszélj vele és mondd meg hogy ennek a vége válás lesz. Hátha akkor észbe kap.

2012. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A gyerekemet nem hagyom...ez ki van zarva.O a legjobb es legszebb dolog az eletembe.Sokszor leultunk ezeket meg beszelni de a ferjem szerint hulye vagyok hogy ilyen dolgokon agyalok.Hat lehet hulye vagyok...de azert en is ember vagyok es vannak erzeseim,es mindig arra torekedtem hogy o is boldog legyen melettem,csak o nem tud ertekelni dolgokat.
2012. márc. 7. 16:15
 10/15 anonim ***** válasza:

Na látom akkor nem csak az én házasságom ilyen. :( Csak nekem rosszabb, mert amellett, hogy sz*rik mindkettőnkre, engem házicselédnek használ, mert arra is lusta, hogy kimenjen magának kaját csinálni. Ha meg nem hozom be neki, áll a bál. Ja és a 1,5 éves lányunkat veri ha éppen nyűgös szegény vagy útban van neki, esetleg leszed valamit a szekrényről. Én lépni fogok, nem is olyan soká, csak még nincs bebiztosítva az anyagi oldal, de amint lesz, tuti, hogy elköltözöm a lányommal.

Neked is ezt tanácsolom, mert tudom, hogy az ilyen típusú emberrel nem lehet beszélni.

Ja és én is otthagytam már 1x, akkor nagyon könyörgött, visszamentem hozzá és rosszabb lett mint előtte. Ezt nem ajánlom, ha lépsz, akkor végleg!

24/N

2012. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!