Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belém szeretett, de én nem...

Belém szeretett, de én nem tudnék vele lenni, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Feltűnt pár hónapja egy férfi az életemben. Azóta minden alkalmat megragad, hogy találkozzunk, együtt lehessünk. Igazából én is vonzódnék hozzá, mert nagyon jóvágású ember és kellemes a természete. A gond "csak" az, hogy nem most találkoztunk először. 5-6 éves koromban ő a szüleim barátja volt, gyakran járt át hozzánk, sokszor játszott velem is (ő akkor 20 éves volt). Egyszer viszont előbb hozott haza a mamám az óvodából és mikor hazaértünk, nem találtuk anyámat sehol. Felszaladtam a szobájába és akkor láttam meg őket... Tehát az a férfi, aki most eléggé egyértelműen odáig van értem, az anyám volt szeretője. Édesanyám már nem él, apukám viszont nagyon örül, hogy egy régi, jól ismert barátja udvarol nekem. Ő nem tud az egészről semmit... Nem tudom mit tegyek, mert ha ezt az "apróságot", hogy anyámmal ők együtt voltak nem tekintem, én is kedvelem. De nem tudom figyelmen kívül hagyni, amit tettek. Édesapámnak elmondjam, hogy miért nem akarok vele lenni?
2012. máj. 26. 19:53
1 2
 1/17 anonim válasza:
44%
szerintem itt az idő hogy apukád itt megtudja...
2012. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Joga van tudni, milyen barátja van.
2012. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem kell bemocskolni anyukád emlékét. Ha eddig nem tudott róla apukád, most miért okoznál neki fájdalmat? A pasit viszont megkérdezném erről, hogy mi is az igazság? Ha rájön, hogy te tudsz róla, biztosan békén fog hagyni.
2012. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy benned látja az előző szerelmét. Vigyázz, ne legyél pótlék!
2012. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el apukádnak, nincs értelme ilyen stressznek kitenni.
2012. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Az illető férfi tud róla, hiszen látták, hogy én láttam őket. Elvileg onnantól már nem is volt közük egymáshoz, anyám akkor megesketett, hogy senkinek sem mondom el. Ezért hallgattam eddig is.

Igen, az már nekem is megfordult a fejemben, hogy talán édesanyámat látja bennem... bár saját bevallása szerint nem.

2012. máj. 26. 20:16
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondd el Apukádnak. Viszont beszélj a férfival erről,hogy ezért te nem akarsz vele együtt lenni.
2012. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne gusztusom egy olyan férfival leállni, aki szeretőként anno anyámat k*rta. Röhej az egész. Én nem mondanám el a helyedben apukádnak a dolgot, csak ha nagyon erőltetné, hogy jöjjek vele össze, vagy piszkálna ezzel. Akkor mérgemben biztos hozzá vágnám az igazságot, nagyon meg lenne apuka szeppenve.
2012. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Már megint egy filmbe illő történet...

Nehogy elmondd Apukádnak, Anyukád már meghalt, nincs itt, hogy "megvédje magát", semmi értelmét nem látom annak, hogy Apukád megtudja, nem lenne pozitív következménye.


Én a helyedben ezt a pasit is elkerülném, nem túl szimpatikus, hogy már (körülbelül, bár nem tudom a korodat..) 20 éve is férjes asszonyokat szédített, most meg egy jóval fiatalabb lányt, akinek már az anyjával is lefeküdt... Ez a pasi se tud választani.


Szerintem légy erős, és távolodj el tőle, ha egy kicsit egyedül is leszel ezután, később majd jön olyan férfi, aki tökéletesnek fog tűnni :)

2012. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Édesanyád ballépése volt, aki már meghalt. Meg is esketett a titokra. El ne mondd apádnak! Azóta elmúlt - ha jól számolom kb. 15 év - a dolgok megváltoztak. Lehetnél hozzá bizalommal, ha rendes, megbízható. Boríts fálylat a multra és tervezz előre!
2012. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!