Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam már most, hogy...

Honnan tudjam már most, hogy hosszútávra jól döntöttem? Fontosabb kêrdésekben, mint melyik férfi mellett döntsek, melyik munka mellett? Mi lesz, ha elrontom?

Figyelt kérdés
Pl most 2 munka közt vacilálok, megpróbálom mérlegre tenni a kettöt és úgy dönteni, de nem megy. Mindkettönek megvan az elönyw és hátránya is. Mi lesz, ha rosszul döntök...?
2012. szept. 19. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy hogy döntesz, jól vagy rosszul, elöre nem lehet tudni, ezt hivják életnek. Az életed döntések sorozata, és csak késöbb lehet majd eldönteni, hogy a döntése(i)d helyes volt-e. Ha rosszul döntesz, akkor meg megpróbálhatod korrigálni, a halálon kivül mindenen lehet változtatni.
2012. szept. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rossz döntés,is ddöntés, ami téged formál. Minden döntésből tanulni fogsz. Én a helyedben ha ésszel nem megy, a megérzéseimre hallgatnék. Azok sosem csapnakk be.
2012. szept. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bammeg de jó neked.Bárcsak én választhatnék 2 munkahely közül.
2012. szept. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cseréljünk! Milyen jó lenne ha nem a munkaadók válogatnának köztünk, hanem mi válogathatnánk Őközöttük!
2012. szept. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt nézd, hogy hosszútávon melyik lesz jobb. Szólj, ha döntöttél, mert a másik munkát szivesen elvállalnám. :)


24N

2012. szept. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!