Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik anyós...

Szerintetek létezik anyós menny tökéletes kapcsolat? Olyan mint Pécsi Ildikó és Pártos CSilla kapcsolata? Vagy ez csak illuzió?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Illúzióóó
2012. szept. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Tökéletes kapcsolat alapjáraton illúzió. Bárkik is a résztvevők. Közel tökéletes kapcsolat meg miért ne lehetne? :) Iszonyatosan ritka, de létezhet.


Amúgy anyós és meny. Nem 'menny'.

2012. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 klopusz ***** válasza:
82%
Szerintem lehet, mert az én kapcsolatom ilyen az anyósommal. Ehhez persze olyan anyós kell, aki a menyét nem ellenségnek nézi. Na és az sem árt, ha az anyós-meny kapcsolat nem napi szinten zajlik, azaz földrajzilag kellemes a távolság (nálunk 80 km, évente többször megyünk, ő többször jön és nyáron egy hetet együtt töltünk). Mivel anyósom a többi menyéről(eddig 4 volt neki rajtam kívül) sem mond soha rosszat, feltételezem, rólam sem. Ő nem szól bele a dolgaimba soha, így a kapcsolatunk abszolút ideálisnak mondható.
2012. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Mi kapcsolatunk alapból véve jó. Azon kívül, h állandóan a férjét védi, mindenben a férjének van igaza (pedig csak okoskodik, meg ilyesmi és illemkönyvet és segítőkészséget sose tanult, szerintem hírből se hallott róluk). Nah mind1. Mivel ő idősebb ebből eredendően vannak véleménykülönbségek, de jól kijövünk.
2012. szept. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Igen, a miénk :) Szerencsére kifogtam egy olyan anyóst, aki mindenben támogat minket, nincs a nyakunkon és imád engem. Én is őt :)
2012. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Csak akkor, ha meny sem nézi ellenségnek az anyósát. Legtöbbször nem az anyósban van a hiba, hanem a menyében.

Nekem elég rossz természetű volt az anyósom, de komoly vita soha nem volt közöttünk. Jó volt a kapcsolatunk.

2012. szept. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Tökéletes kapcsolat nincs. :)

Én is remekül kijövök az anyósommal, a lányának tekint. Bizalmasabban tudok vele beszélgetni, mint a saját anyámmal. Amikor szültem, akkor is őt kértük meg, hogy jöjjön segíteni.

Beleszólni szeret(ne) a dolgokba, de tudom az okát, hogy miért. 7-en voltak testvérek, ő a legkisebb, mégis mindig ő volt az, akit segíteni hívtak, elrendezte a problémákat, ő irányított sokszor. Ma már erre nincs szükség, de az irányítási kényszere megmaradt.

Szerencsémre intelligens nő, aki képes belátni, bevallani, ha valamit rosszul gondolt, vagy hibázott a múltban. :)

2012. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Nekem anyósjelöltem van,de jóó a kapcsolat.Mindig segít,én is segítek,amikor kell,volt,hogy a páromnak mondta,milyen rendes vagyok :) Persze,azóta változhatott,de nem hallottam még semmit sem vissza.

Nélküle a párommal nem itt lennénk,ahol....rengeteget mindenben támogat minket.

2012. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

utolsó pár szót hülyén irtam :)

Sok mindenben támogat minket.

2012. szept. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem az össze volt párom anyukájával és apukájával szinte a mai napig jo a viszonyom...imádtak...szerettek...nagyon jol kijöttem velük...hát a völegényem szüleivel képtelenség....pedig istenazatyám hogy nem viselkedtem másképp mint ahogy eddig bárkinél....igaz...olyan se volt, ahogy ők viselkedtek és senki nem csinált a közvetlen környezetemben olyan dolgokat mint ők...no mindegy...de bizton állitom hogy létezik ilyen kapcsolat!:)

24L

2012. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!