Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy zaklató...

Mit lehet tenni egy zaklató ellen?

Figyelt kérdés

Egy szórakozóhelyen megismertem egy fiút, akinek nagyon bejöttem. De nekem ő nem, abszolút nem az esetem. Egész este próbáltam lekoptatni, átmentünk egy másik szórakozóhelyre és egyszer csak megláttam ott is.

Hiába mondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit, nem hagyott békén.

Végül egy barátomnál aludtam, vele is mentem haza, mert féltem a sráctól, tiszta őrültnek tűnt.


Azóta megtudta a telefonszámom és azt is, hogy hol lakom.

Megkérdezte, hogy miért nem tetszik nekem én meg megmondtam, hogy mert erőszakosan nyomul és alacsony és vézna, nekem ez nem jön be. Azóta is többször összefutottunk egészen véletlenül, gondolom mennyire véletlen, és mindig fennhangon emlegeti, hogy hiába nyomul ha vékony. Csomószor kellemetlen helyzetbe hoz és félek is tőle...


Mit tehetnék ellene?


2012. szept. 19. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát gondolom jelentsd a rendőröknek. De amíg nem csinál semmit addig hiába sajnos. Próbálj meg nem egyedül járkálni addig is, hátha lekop. Bírom az ilyeket. Tudják magukról, hogy nem kellenek, de nyomulnak. És főleg, ha még a kinézetember is tenne egy nő megjegyzést már csak büszkeségből sem...
2012. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nem mondtál el mindent, ami szükséges ahhoz hogy igazi segítságet kaphass...

Hány évesek vagytok?

Mióta tart a zaklatás? ( egy hete? egy hónapja? )

2012. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem megbántottad a srác önérzetét azzal, hogy levéznáztad, és hogy azt "mondtad" neki hogy nem jó pasi (tudom nem szándékosan, de ő így vehette). Ezért csinálja szerintem, hogy odaszúrogat neked, meg tudja is szerintem hogy tartasz tőle, és ezt most kiélvezi. Szerintem ha legközelebb teljesen véletlenül összefutnál vele, akkor kérj tőle bocsánatot, mondd neki hogy nincs neked semmi bajod vele, és ne haragudjon ha megsértetted, de rossz passzban voltál, és nem szeretnél most pasizni, stb. Hátha csak ennyi kellene ahhoz, hogy túltegye magát rajtad. Tudod, okos enged, szamár szenved.

28/N

2012. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
6%

Ne hallgass az előttem szólóhoz,

ha a srác fülig belédzúgott akkor pont fordítva sül majd el a dolog, azt fogja hinni hogy van esélye és tovább folytatja, arra fog tippelni hogy azért nem akarod a dolgot mert " fussunk még egy kört, ne mondják, hogy kurv@ vagyok " típus vagy

2012. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

A rendőrség jelen esetben nem tehet semmit, hiszen nem ütött meg stb., csak követ és ingerel. Megbánthattad, de egy bocsánatkérést nem ajánlok, mert akkor azt hiheti hogy gyenge vagy, meg ilyen "jószívű", és még jobban nyomulni fog.

Pofozd meg, hidd el, tanulna belőle.

2012. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

22 eves vagyok, o valamivel idosebb lehet.

Eszemben sincs bocsanatot kerni,megmondtam neki szepen is, hogy nem kell, de nem hagyott beken.

Azon gondolkodom, hogy szolok a volt pasimnak es majd o helyreteszi.Csak abban nem lesz koszonet.


Ket hete talalkoztam vele, azota zaklat.

2012. szept. 19. 18:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Én összeveretném,mert a rendőrségre hiába mész segítségért.
2012. szept. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem előbb beszélj vele, de ne olyan bájosan édelegbe... hogy hagyj békén légyszi... hanem határozottan és indokold meg, mond meg tisztán, hogy nem az eseted és soha nem is lesz az, ha több mint 22 a srác és nem fogyatékos megérti és békénhagy, ha nem akkor jöhet a volt pasi, csak óvatosan az utóbbi megoldással nehogy a volt pasidat jelentsék fel testi sértésért.
2012. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A 4. és a 8. válaszokat én adtam, amikor megkéred, hogy leszáljon rólad jó ha a volt pasid ott van valahol a közeledben. Majd írj kérlek, hogy mire jutottál.

Remélem minden rendben lesz...

2012. szept. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tegnap délután találkoztam a volt pasimmal, hogy elmeséljem neki mi a helyzet és azt mondta ne aggódjak, többet nem hallok róla.

Ma nem találkoztam a zaklatóval, felhívtam a volt barátom és ő csak annyit mondott, hogy amit megígér az úgy is lesz. Többet nem árult el...

2012. szept. 21. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!