Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a zaklató ellen,...

Mit tegyek a zaklató ellen, aki megkeseríti az életem?

Figyelt kérdés

Tanácsra lenne szükségem, mivel érhetném el, hogy végre nyugalmam legyen? !

Egy olyan valaki zaklat, akit valamikor megsajnáltam, mert nincs egyetlen barátja sem, és segíteni akartam rajta. Rájöttem hogy beteg (pszichés) és próbáltam hatni rá, hogy segítségre lenne szüksége, de nem látta be, hogy baj van. Időközben nekem nagyon terhes lett, hogy minden nap órákra volt rám szüksége, és egyáltalán a napi kapcsolattartás is sok volt nekem, ezért elmondtam neki, hogy szeretném lezárni a kapcsolatot. Igyekeztem óvatosan tenni ezt, de a komplexusai miatt zokon vette, és azóta fenyeget, zsarol, zaklat mindenféleképp. Egyszerűen kikészülök idegileg, nem bírom. Rendőrségre nem szeretnék menni, mert szégyenlem is, meg őt is sajnálom, nem akarom hogy meghúzgálják, hiszen beteg. Volt már töb zaklatóm, mivel olyan típusú nő vagyok, aki után futnak a férfiak, de ezidáig mindet tudtam kezelni. Mondtam neki, hogy feljelentem, ez sem vált be. Volt egy barátom, ő is beszélt vele telefonon, az sem használt. Kérem segítsen valaki!


2008. máj. 14. 16:09
 1/3 anonim válasza:
100%
Fordulj a rendőrséghez! Ha tényleg beteg, és kezelésre szorul, akkor nem fogják meghúzgálni, vagy ha meghúzgálják, akkor az ő érdekében teszik! Nem muszáj rögtön feljelenteni, de valaki biztos a rendelkezésedre áll, hogy meghallgassa a panaszod, és elmondja a jogi lehetőségeid, illetve azt, hogy mik a tapasztalatok hasonló ügyekben. Ennyit mindenképp tegyél meg! Szerintem neked semmi szégyellnivalód nincs! Így is sokkal többet tettél érte, mint amit bárki más megtett volna! Nehogy már az ő lelki boldogsága fontosabb legyen, mint a sajátod! Vagy próbálj meg esetleg a szüleivel beszélni, ha van rá mód.
2008. máj. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Én is arra gondoltam, hogy megkeresem a szüleit valahogy, más nem jut eszembe.
2008. máj. 17. 13:36
 3/3 anonim válasza:
Jelentsd fel
2020. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!