Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemtől kapott aranyláncot...

Férjemtől kapott aranyláncot eladnám a tudta nélkül, ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Nem vette, hanem fiatal korába kapta a nagyszüleitől, de ő nem hord ékszereket ezért nekem adta, most pedig úgy érzem megválnék tőle némi pénzért. S talán egy vékonyabbat vennék, mert én azt jobban szeretem.
2012. szept. 19. 17:07
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%

A tudta nélkül? És ha megkérdezi hol van mit mondassz?

Szerintem nem jó ötlet.

2012. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
rosszul esne neki
2012. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de ha a párom ilyet csinálna, kb agyonütném. Na jó nem szó szerint, de hogy irtózatosan megharagudnék rá, az bitos!
2012. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
lehet, h eszmei értéke van számára, ezért nem adta el, hanem ajándékozta neked. a te holmid, jogod van dönteni róla, de kérdezd meg előtte mindenképpen, mert ebből nagy vita kerekedhet...
2012. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aljasnak tartom, hogy egy CSALÁDI ÉKSZERT, aminek ESZMEI értéke van, de az felbecsülhetetlen, nyilván ahhoz mérten potom pénzért eladnád, méghozzá a férjed tudta nélkül, akitől származik. Mert még ha a saját örökséged lenne, akkor is azt mondom, hogy sekélyes vagy, de így... Undorító! Vegyél saját pénzből vékonyabbat, ezt meg őrizd meg a lányodnak (ha van, vagy lesz), vagy olyan családtagnak add, aki értékeli!
2012. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon megharagudnék rá, ha a tudtomon kívül tenné ezt. Azért még is csak jött az valahonnan, nagyszülőktől kapta, akik lehet már nem is élnek. Az hogy ő nem hordta és szeret(ett) téged annyira, hogy neked adta, az nem jelenti azt, hogy szívesen meg is válna tőle végleg ilyen formában. Inkább beszéld meg vele, mert lehet tök nem érdekelné... Viszont ha igen, akkor ebből nagyon sz*rul fogsz kijönni!
2012. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
És is kiakadnék, de miért nem lehet ezt megbeszélni. Vagy ne eladd, hanem csináltass abból egy vékonyabbat,de ezt is beszéljétek meg!
2012. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt meg kellene beszélni, biztos megértené.
2012. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Családi örökséget? Csak akkor ha szeretnéd hogy élő bemutatót csináljon neked az asszonyverésből!
2012. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem szép dolog.

azt nem értem szereted te a párodat?

Ilyet nem tesz az ember azzal akit szeret. Ha beleegyezik akkor nyugodt lelki ismerettel megteheted, és ezzel is csak erősítenéd a kapcsolatotokat mert látja, hogy nem titkolsz előtte semmit.


Zsömle/lány

2012. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!