Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondhat le egy férfi...

Hogyan mondhat le egy férfi gyerekről, aki házasságban, de különélés alatt született?

Figyelt kérdés
Egy barátom 5 éve különél a feleségétől. Tavaly az asszonynak fia született aki a barátom nevére lett anyakönyvezve. A gyermeket a vérszerinti apja nem kívánja a nevére venni, az anyja pedig a barátomat pereli gyerektartásért, azt állítja hogy tőle van, pedig ez nem igaz, 5 éve nem is találkoztak. Sajnos dns vizsgálatra nincs pénze. Mit tehet a barátom ebben az esetben?
2012. szept. 19. 18:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Ismét egy lusta ember, aki évek óta külön él a házastársától, új kapcsolata van, mégsem vált még el. Lehet inni a levét. Vagy dns vizsgálat, vagy a barátod fizetheti a gyerektartást, más lehetőség nincs.
2012. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
pénzt gyűjt és meg csinálja a DNS tesztet. vagy egyszer sok pénz, vagy egy jó darabig nagyon sok pénz.. szerintem megéri, mert nem mindegy, hogy a saját gyerekedet pénzeled vagy csak rád akarják sózni! sajnos sok ilyen nő van..
2012. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha még nem váltak el, akkor a törvény szerint automatikusan az ő nevére kerül a gyerek. Hogy anyuka miért őt perli, az már más kérdés. Ebben az esetben szerintem pedig nincs más mint az apasági vizsgálat kérése,olcsóbb,mint 20 évig fizetni.
2012. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Az apasági vizsgálatot, ha kiderül, hogy nem ő az apa, nem neki kell fizetnie.
2012. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

> Sajnos dns vizsgálatra nincs pénze.

Gyerektartásra van?

2012. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
hat nem tudom ha meg meri ezt a no tenni nem lehet ,hogy a parod- baratod veletlenul osszefutott vele?:D Nem rosszbol irom de soha nem lehet tudni.. ha viszont nem akkor tenyleg kene egy dns-s vizsgalat mert ez igy szemetseg,hogy ra akarja sozni a gyereket amikor nem is az ove
2012. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is eszembe jutott, hogy sunnyog a pasi, ezért kitalálta, hogy nincs pénze a dns vizsgálatra. Kérdező! Ajánld fel neki, hogy adsz kölcsön (lepapírozva persze), meglátjuk mit lép erre.
2012. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Kérjen bíróságon DNS tesztet, azt nem utasíthatja vissza az Anya, és ha nem te vagy az apa akkor a pénz miatt sem kell idegeskedned mert az fizeti aki vesztett, így pedig az anya fizeti.
2012. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem is annyira drága, és többnek hittem:

[link]

2012. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én egy férfi barát vagyok, szóval nem lenne oka hazudni nekem, tényleg nem az övé:) És azért őt perli az asszonypajtás, mert kell neki pénz, mást meg nem tud. Sajna vannak ilyen alja nők.. Amúgy azért nem vált el, mert egyszerűen nem foglalkozott a dologgal, nem gondolta, hogy ilyen gond is lehet...
2012. szept. 19. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!