Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harcolnál egy férfiért?

Harcolnál egy férfiért?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 17:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Busz és pasi után nem futunk...
2012. szept. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy másik nővel kellene megharcolni azért a férfiért, akkor nekem nem kellene az a férfi. Döntsön ő, hogy ki kell neki, ha én, akkor építse ale a másikat, ha a másik, akkor mondja meg nekem kerek perec, hogy ez van.

Más esetben megtenném. Legalábbis a páromért, és a kapcsolatunkért harcolnék. És dolgozok is rajta folyton. Belefektetett energia nélkül nincs jó kapcsolat.

2012. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
Jolvan ne játszad már a fejed busz..
2012. szept. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Harcolni? Másik nővel? Nem. Mert abban benne van a férfi döntése is. Ha én kellek neki, akkor úgyis engem választ. Ha nem tud dönteni, akkor én mégsem kellek neki annyira.
2012. szept. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, ki mit nevez harcolásnak. Ha lenne egy férfi, aki tényleg tetszik, meg egy másik nő is a képben, és úgy érezném, van esélyem, akkor tennék érte, de az kimerülne abban, hogy beszélgetek vele, párszor megérintem, csinosan öltözködöm, szépen mosolygok, felajánlom a segítségemet egy-két dologban... kb. ennyi. Tehát nem lenne úgy, hogy várom, hogy a számba repüljön a sült galamb meg a férfi közeledjen úgy felém, hogy én még csak jelzéseket sem adok le. De nem erőltetnék semmit, én nem szólítanám le, nem kérdezném meg, járna-e velem, nem én hívnám meg az első randira, nem csókolnám meg (ha ő addig nem), nem öltözködnék nagyon kihívóan, nem viselkednék közönségesen, nem kapnék hajba a másik nővel, nem küldeném el a másik nőt a fenébe... ez utóbbi viselkedés taszító a számomra, és nem is hiszem, hogy egy nőnek így kéne felhívnia a figyelmét egy férfira.
2012. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2012. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
Nincs értelme. Vagy kellek, vagy nem.
2012. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

én imádtam lekörözni a riválisaimat amíg nem volt barátom


mindig kellett az az érzés, hogy engem akarnak, én kellek.

talán a folyamatos önbizalomhiányomat kompenzáltam kényszerűségből.

2012. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%
a "busz" eddig sem futott egy pasi után sem.. ezután sem fog...
2012. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Helyzettől függ. Mikor engem legutóbb a párom elhagyott, helyre akartam hozni, küzdeni akartam érte, de tudtam, hogy már ő nem akarja, s már mindegy volt. Akkor hiába harcoltam volna. Ha valakinek kell egy kis "lökés", mert mondjuk önbizalomhiányos, akkor ilyen küzdök érte, s kialakítunk egy jó kapcsolatot. Bár, sajnos nálam is alapfeltétel, hogy nem futunk teljesen veszett ügy után, főleg ha egy férfi az illető. Ha akar engem mindennél jobban, akkor meg is fogja tenni a megfelelő lépéseket, ennyire kell magát jól tartania. Utána jön a többi..
2012. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!