Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a szabadságomat, nem...

Szeretem a szabadságomat, nem tudtam eddig egy férfiért sem feladni. Azért, mert egyik sem volt a bizonyos nagy Ö?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy azért, vagy csak ilyen a természeted. Ezt ismeretlenül elég nehéz lenne eldönteni.

Egyébként a szabadságot nem kell feladni egy párkapcsolatban, már ha szabadság alatt a vélemény, szólás, valamint a barátok megtartásának és egyéni döntéseknek a szabadságát értjük. Nyilván félremenni meg ilyenek, azt nem szabad. :)

2012. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A szabadságot nem is szabad soha senki kedvéért feladni.

A kapcsolat nem erről szól, jobb esetben :)

2012. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami, hogy a természetem ilyen. Eddigi kapcsolataimban kalitkában éreztem magam, mindennapos találkozások, folyton volt valaki, akinek "be kellett számolnom", ez egy idö után terhessé vált számomra.
2012. szept. 12. 13:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek. Érezd jól magad.
2012. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát mi pl.nem találkozunk mindennap és beszámolni sem kell. Ha van kedvem, elmesélem, mit csináltam, ha nincs, nem. Jellemzően van, mert jó érzés megbeszélni, de nem vasalja ki belőlem a párom.


Ennek ellenére komoly kapcsolatban vagyunk 2 éve, és inkább 30 körülike, mint 20...


Szóval talán mégis inkább csak nem találtad meg a nagy Ő-t. :)

2012. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Abszolut megertelek, en is igy vagyok es a kerdes bennem is felmerult. Alapveto dolgok nem tetszenek, pl. mikor/mennyit talalkozzunk. Hova menjek. Kivel menjek. Satobbi. Ezt masok megbeszelik, nyilvan normalis kapcsolatban senkitol nem lennek "eltiltva", de mar az terhes nekem, hogy beszamoljak ilyenekrol, vagy, hogy talalkozzunk mondjuk heti 5x. Annyi dolgom van, en a heti kettovel siman elvagyok, de masok szerint az nem is kapcsolat.
2012. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én férjnél vagyok, de nem érzem hogy nem lenne szabadságom. Nagyon jól elvagyunk és szeretjük megbeszélni a dolgokat. Szóval nem a kötelező beszámolósdi. Szeretem hogy érdeklik a dolgaim. De ahogy többen írták egy normális jó párkapcsolat nem arról szól hogy elvenné a szabadságod. És ha az ember igazán szerelmes akkor nincs az hogy most nincs kedvem látni meg találkozni.
2012. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen típus vagy, én is ilyen vagyok. Bár én a nagy Ő-t is megtaláltam, szerencsére egyikünk sem olyan hogy egyfolytában a másikon lóg, hetente 1szer találkozunk, tökéletes a kapcsolat és a szabadságom is megmaradt.
2012. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem rosszból és kötözködésből írom kedves utolsó, de ha te heti 2 találkozóval beéred akkor nincs is értelme a kapcsolatodnak. Mert akkor nyilván összeköltözni sem fogtok. Akkor nem is bírnád elviselni hogy éjjel nappal együtt legyetek.Számomra érthetetlen.
2012. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de az ilyen heti 1-2 találkozásból hogy lesz család, gyerekek, házasság? Vagy azt nem akartok?

Nekem alap hogy együtt éljünk, meg a család a cél, minden kapcsolatomba az volt. Tudunk-e együttműködni, tolerálni stb, hogy aztán biztos alapra jöjjenek a gyerkőcök.


Egyébként én nem érzem hogy elvesztettem volna a szabadságom, pedig férjnél vagyok. Oda megyek ahova akarok, akkor, és azzal akivel akarok. Beszámolni sem kell.

Ha nincs kedvem beszélgetni akkor megmondom hogy most hagyjon, nincs ezzel gond, ha megvan a bizalom.

2012. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!